`

גדרות

פרסם דעה
גדרות

גדרות הנן מוצרי הגנה על מתחמים שונים – החל ממפעלים ושטחים חקלאיים ועד לבתים קטנים. בחירה בגדרות איכותיות יכולה לשפר לאין ערוך את יכולת ההגנה שלכם על הרכוש הפרטי, או הקהילתי. להלן מספר דרכים יצירתיות לעשות זאת באופן מקצועי.

גדרות לשטחים חקלאיים גדולים

בשטחים חקלאיים גדולים, המשתרעים על פני עשרות או כמה עשרות של ק”מ, נהוג לרכוש גדר מתכתית וחלק אותה למקטעים (סגמנטים). מומלץ לחבר את מרכז הבקרה של אותו שטח למערכת אזעקה, ולרשת את הגדר בגלאים. כך, כאשר גלאי מסוים יבצע גילוי הוא לא רק יפעיל את הסירנה: הבקרים שיושבים במרכז הבקרה ידעו מהיכן החדירה בוצעה, וזה יקל על הסיירים להגיע לשם וללכוד את הפורץ.

גדרות לבתים

גדרות לבתים פרטיים יכולות להיות עשויות עץ או אלומיניום – אלו הן הבחירות אשר עושים רוב צרכני המשק הפרטי. בעוד שגדר האלומיניום מתאימה יותר בסגנון העיצוב שלה לעיר מודרנית, בשל הגוון האפור הטבעי, גדר עץ העשויה קורות דקות מתאימה יותר עבור העיצוב הכפרי. גדרות כאלו משרות הרגשה של כפר גם אם הבית מרוחק מהעיר מרחק של פחות מקילומטר, ונופיה נראים קרוב מאד לבית.

גדרות למפעלים

הדרך להגן על מפעל באמצעות גדר זהה לגמרי לאופן ההגנה שנלמד בפסקה השנייה – בנושא שטחים חקלאיים. ההבדל – מתבטא בכך שלמפעלים רבים אין כבישי פנים, ולכן הסיירים שמסיירים שם יצטרכו להגיע רגלית. לכן, מומלץ לצייד אותם ב SEGWAY: מכשיר על גלגלים שניתן לנוע בו על מדרכות במהירות מבלי לסכן עוברי אורח.

על גדרות ודקורציה

הגדרות מוסיפות נופך עיצובי לכל סוגי המבנים: מבתים ועד מפעלים ושטחים חקלאיים. לכן, חשוב לשוחח מראש עם ספקי הגדרות ולקבל ייעוץ עיצובי אודות הגדרות שכדאי לכם להתקין בשטח שלכם. היועצים, אשר להן ידע רב בענף המיגון, ידעו לנתב אתכם גם למוצרים מעוצבים אשר ישביחו את מראה השטח עליו אתם מגנים. ישנם דגמים חדשים של מוצרי הגנה אלו – למשל דגמי הגדרות הרב גוניות שנראות למרחוק כמו ארון או טפט מודפס לקירות. לקוחות עסקיים רבים בוחרים להטביע על הגדרות הללו את לוגו העסק שלהם, במיוחד אם הגדר מיועדת עבורו.

פורסם בתאריך:
Wednesday, December 31st, 2014
פורסם בקטגוריה:
שונות.

אין תגובות לפוסט “גדרות”