`

דגלים

פרסם דעה
דגלים

מתנופפים הינם חלק מהנוף המקיף אותנו, כאשר אנו נוסעים בכביש, נכנסים לבניין משרדים גדול וכמובן לקראת יום העצמאות, דגלי מדינת ישראל, החיילות השונים ואפילו של חברות היי טק וממשלתיות מתנופפים סביבנו בגאון.

מעבר למשמעות ההיסטורית והסמלית של הדגלים השונים כסממן לאומי, ישנם סוגי דגלים נוספים של דגלים המשמשים לסימון ואיתות, כמו לדוגמא דגלים ימיים, במרוצי מכוניות ובמגוון תחומים נוספים המבצעים שימוש בדגלים שונים לשם תקשורת.

במסגרת מאמר זה ננסה לסקור סוגי דגלים שונים אותם ניתן לרכוש, ומה השימוש והייעוד של כל אחד מהם:

דגלים רשמיים – דגלי ישראל, יחידות ומדינות העולם

דגל מדינת ישראל, דגלי היחידות הצבאיות השונות ודגלי מדינות העולם השונות משמשים לשם שיוך המבנה או הרכב עליו הם מתנוססים אל אותה המדינה, ובעת טקסים רשמיים הנערכים במשרדי הממשלה השונים, במועצות המקומיות ובמסגרת טקסים צבאיים.

את דגלים אלו ניתן למצוא באופן יחסי בפריסה רחבה יותר, כאשר דגל ישראל הוא הנפוץ ביותר, על שלל גדליו, ואילו דגלי מדינות, בייחוד בגדלים לא סטנדרטיים, יידרשו ייצור מיוחד. דגלים אלו משמשים בדרך כלל לטובת קבלת פנים רשמית לנציג של מדינה זרה המגיע לביקור במשרד ממשלתי, בטחוני או בחברה המעוניינת ליצור קשרים עסקיים.

לכן, ישנה חשיבות מכרעת בעבודה עם מפעל המסוגל לייצר במהירות דגלים תקניים שונים ובגדלים שונים, מהירות ויעילות העלולה להשפיע על המשך הפעילות העסקית או הדיפלומטית של הארגון המארח.

דגלי פרסום סיניים

הכתיבה הסינית מתבצעת בצורה מאונכת, כך שהדגלים עליהם נכתבות הודעות ואזהרות שונות לציבור הסיני הינם דגלים מאורכים.

בניגוד להכרח הסיני לייצר דגלים מאורכים, דווקא הפרסומאים מצאו בכך כלי אפקטיבי לתליית מודעות פרסום מאורכות על גבי עמודי ציון של תחנות דלק, תאורת הרחוב, כמו גם על גבי בניינים גבוהים החשופים לקהל רב.

במקרה זה, בעקבות המורכבות של הדפסה מאונכת באורכים ורחבים שונים, יש לדאוג למפעל המתמחה בייצור דגלים סיניים, המסוגל להפיק עבורכם את הדגל המושלם לפרסומת שלכם.

שרשרת דגלים

מי מאיתנו לא מכיר את שרשראות הדגלים המעטרות את רחובות העיר לקראת ימי הזיכרון ויום העצמאות. מדובר על דגלונים קטנים, עשויים נייר או ניילון ומחוברים ביניהם בעזרת חוט עמיד המסוגל להחזיק מעמד אל מול הרוחות העזות של האביב.

אולם, בעזרת מעט יצירתיות ומפעל איכותי ומתקדם לייצור דגלים, תוכלו להפוך את שרשרת הדגלים הסטנדרטית לכלי פרסומי ראשון במעלה עבור בית העסק שלכם, ולעטר את המבנה כולו בדגלונים קטנים המפרסמים את השירות הייחודי אותו אתם מעניקים ומבליטים את היתרון שלכם על פני המתחרים.

פורסם בתאריך:
Tuesday, April 21st, 2015
פורסם בקטגוריה:
שונות.

אין תגובות לפוסט “דגלים”