`

הסעות עובדים

פרסם דעה
הסעות עובדים

חברות רבות במשק מציעות כחלק מהתנאים שלהם הסעות לעובדים שלהם, מנקודות איסוף שונות ועד למקום העבודה. מתן שירותי הסעות לעובדים בחברה מאפשרת לחברה לחסוך בהקמת צי רכב לעובדי החברה, נותנת ערך אטרקטיבי לחברה, ומאפשרת לעובדים להגיע גם למקומות מרוחקים בהם ממוקמת החברה בצורה מהירה וקלה.

אחת הדרכים היעילות ביותר לבצע את הסעות העובדים היא על ידי עבודה עם חברת הסעות שתבצע עבורכם את הסעות העובדים. על ידי מיקור חוץ לחברת ההסעות, החברה מורידה מעליה את עול הדאגה להסעות עצמן, ונהנית מכל היתרונות של הסעות עובדים, מבלי להתמודד עם הצד הטכני של ההסעות- אותו מבצעת חברת ההסעות בעצמה.

מהם היתרונות הגדולים של הסעות לעובדים?

להסעות עובדים יש יתרונות רבים, הגעה בזמן ובבטחה למקום העבודה, חיסכון בעלויות דלק וליסינג לעובדים ולחברה. העובדים לא מגיעים עייפים אחרי נהיגה בפקקים למקום העבודה. מקום העבודה יכול להיות ממוקם במקומות מרוחקים מעט.

חברות רבות מבינות שהשירותים שהם נותנים לעובדים הן חלק מהבחירה של העובדים בהם, וחווית עבודה שלמה משפיעה על שביעות הרצון של העובד, והרצון שלו להישאר ולעבוד במקום העבודה למשך שנים. אין ספק שהסעות עובדים הן אחת הסוכריות שיכולות החברות לתת לעובדים שלהם, כדי לאפשר להם חווית עבודה נינוחה, ולהסיר מהם את הדאגה שבהגעה למקום העבודה כל בוקר.

כיצד תבחרו חברת הסעות?

חברת הסעות שתבצע עבורכם את שירותי ההסעות לעובדים צריכה להיות חברה עם ניסיון רב, וערך מוסף ללקוח. ניסיון רב- נהגים איכותיים, שעוברים ריענון נהיגה, והם אמינים, ונוסעים בבטחה. בנוסף על החברה לתחזק צי רכבים חדיש ויוקרתי, כדי שהעובדים שלכם ייהנו מנסיעה רגועה וחלקה לעבודה. על החברה להיות זמינה עבורכם, ומבינה את הצרכים שלכם כחברה גדולה. וכמובן, להיות בעלת תודעת שירות גבוהה, דייקנות, עמידה בזמנים, אמינות ואחריות.

לאחר שמצאתם את כל אלו בחברת הסעות תוכלו לתכנן יחד איתם את איסוף ההסעות עבור העובדים שלכם, בהתחשב כמובן בשעות העבודה של המשרד, בפקקים בבוקר ובשעות החזרה מהעבודה, ובנקודות האיסוף השונות. תכנון מוקדם של מערך ההסעות, ונקודות האיסוף יקל עליכם לתת לעובדים שלכם חווית נסיעה והגעה אל העבודה כל בוקר.

הסעות מיוחדות

בנוסף להקמת מערך נסיעות עובדים יומיומי, חברות רבות זקוקים בנוסף למערך הסעות מיוחד מפעם לפעם. אם כדי לנסוע לאירועי חברה, ואירועים מיוחדים שמתקיימים אחת לתקופה בחברה, כמו טיולים, ערבי גיבוש, ושלל אירועים אחרים. לכל אירוע מתאים רכב אחר, בהתאם לכמות העובדים שנוסעים באותו יום. כמות עובדים גדולה תחייב לקיחת אוטובוסים, בעוד אם נוסעים עד 20 עובדים אפשר לקחת מיניבוס אחד או שניים, כדי לחסוך בעלויות הנסיעה, ולאפשר חווית נסיעה נעימה ואינטימית יותר.

אין ספק שהסעות מאורגנות לעובדים שלכם יקלו עליהם את ההגעה לעבודה ויאפשרו להם חווית עבודה נעימה ופורייה יותר.

פורסם בתאריך:
Wednesday, February 15th, 2017
פורסם בקטגוריה:
חברות ועסקים
תחבורה.

אין תגובות לפוסט “הסעות עובדים”