`

הרחקת יונים עשה זאת בעצמך ובקלות

פרסם דעה
הרחקת יונים עשה זאת בעצמך ובקלות

גם הבוקר התעוררתם למשמע גרגורם ונהימתם של היונים?

נכון, מדובר על מפגע, אך חשבו על כך שהרווחתם שעון מעורר טבעי וקבוע בשעות הבוקר המוקדמות, מבלי צורך לכוונו ערב קודם לכן או לפחד מהפסקת חשמל בלילה שתמנע מכם לקום בזמן לעבודה. וטפחו לעצמכם על השכם, שכן מסתור הכביסה שלכם או הגגון מעל חלון חדר השינה שלכם, נבחר כמקום הקינון האידאלי על ידי היונים.

אבל אם נדבר רגע ברצינות, יש לטפל ולהרחיק יונים מיד עם הרגע בו הן מופיעות, הן מבחינה אסתטית של הטלת לשלשת יונים והיווצרות משקעי צואה על קירות הבית, חלונות והרכב, והן מבחינה בריאות, שכן ידוע שהיונים נושאות עימן מחלות וטפילים שונים המזיקים לבני האדם.

לכן, מיד עם הופעת הבעיה, יש לטפל בה באופן מקצועי ומעמיק, בין אם בחרתם להיעזר בשירותיו של בעל מקצוע ובין אם בחרתם בדרך הטיפול של הרחקת יונים עשה זאת בעצמך.

הבחירה בין שתי דרכי הטיפול תלויה בנגישות אל המקום בו מתעוררת הבעיה, כך שנסו לטפל בבעיית היונים באופן עצמאי רק במקום אליו אתם יכולים לגשת בקלות, גם במחיר של תשלום לבעל המקצוע המגיע ערוך מבחינת הציוד – הבטיחות שלכם שווה הרבה יותר מתשלום זה.

טיפול בגגון או סוכך – ראשית, מומלץ להתקין את הגגונים בשיפוע ולבחור בחומרים חלקים מצידם החיצוני. במידה ומדובר על גגון קבוע שהותקן בצורה ישרה ומהווה בית גידול מועדף על ידי היונים, תוכלו להתקין עליו דוקרני נירוסטה שימנעו מהיונים להתיישב עליו. חשוב לקבע את הדוקרנים כך שהיונים לא יוכלו למצוא דרכים לקנן ביניהם.

טיפול במרפסת שירות – מרפסת שירות מורכבת בדרך כלל מחורים וחרכים דקורטיביים, דרכם מצליחות היונים להיכנס. במידה ומדובר על מיקום מוצל, תוכלו לעטוף את החורים ברשת שקופה ואסתטית, במידה ולא התקינו רשת חבל שתבצע את העבודה כנדרש, אם כי תהיה מעט בולטת יותר בחזית הבית.

את כלל הציוד הנדרש עבורכם לשם ההתקנה תוכלו לרכוש בחנויות עשה זאת בעצמך, שם גם תוכלו לרכוש כלי עבודה מתאימים ולקבל ייעוץ לקראת ההתקנה מאחד מנציגי השירות העובדים במקום.

שיהיה בהצלחה!

פורסם בתאריך:
Wednesday, September 9th, 2015
פורסם בקטגוריה:
שונות.

אין תגובות לפוסט “הרחקת יונים עשה זאת בעצמך ובקלות”