`

כיצד לבחור חברת קידום אתרים?

פרסם דעה
כיצד לבחור חברת קידום אתרים?

בעולם השיווק המודרני שבו אנו חיים, מי שלא נמצא בראש תוצאות החיפוש תחת ביטויי החיפוש המובילים בתחומו צריך להיות יצירתי מאוד כדי להתחרות על נתח שוק מסוים. בדיוק בשל ההבנה הזו חברות קידום אתרים מציעות את שירותיהן בשוק הפתוח לבעלי עסקים מכל הגדלים, עד כדי הצפת השוק במגוון הצעות. בניגוד לימים עברו, שבהם פעלו מעט חברות בשוק והמבחר היה מצומצם, היום כל אחד שסיים קורס או קרא כמה בלוגים קורא לעצמו מקדם אתרים ומציע חבילות קידום ללא התחייבות מצדו במחירים שוברי שוק לכאורה. אך ההצלחות מבוששות לבוא. כדי למנוע מצבים שבהם אתם קונים חתול בשק הכנו עבורכם מדריך קצר העונה על השאלה כיצד לבחור חברת קידום אתרים ומפרט את הדברים החשובים ביותר שאליהם יש לשים לב בזמן תהליך זה.

הצלחות קודמות

עם הצלחות אי אפשר להתווכח. מקדם אתרים שיצליח להראות לכם הצלחות קודמות יודע מה הוא עושה וזה מוכח בשטח. זה נכון שכמעט אף מקדם אתרים או חברה לקידום אתרים בגוגל לא יתחייבו בפניכם על הצלחות, אבל אם הם מצליחים להוכיח לכם בשטח שהם מביאים את הלקוחות שלהם למקומות הראשונים תחת ביטויי חיפוש איכותיים, סביר להניח שעם המאמצים הנכונים הם יוכלו להביא גם אתכם לאותו המקום. הדבר נכון על אחת כמה וכמה כשמדובר בהגעה למקומות הראשונים תחת ביטויים נחשקים בקרב מקדמי אתרים כמו “קידום בגוגל” ודומיו.

איכות דו”חות

זה נכון שהלקוחות של שירותי קידום לא מבינים בדרך כלל את מכלול הפעולות, אך זה לא אומר שהם לא צריכים להיות שותפים לתהליך. חברה רצינית לקידום אתרים תספק ללקוחותיה דו”חות מפורטים לגבי פעולות הקידום שנעשות בכל חודש, וכל זאת בשפה מקצועית פשוטה ומובנת שמאפשרת חשיפה אמיתית למאמצים שעליהם אתם משלמים כסף. מעבר לעמידה ביעדים של טיפוס במעלה תוצאות החיפוש, חשובה איכות התוכן שחברת הקידום משלבת במאמצי הקידום שלה, הניהול והייצוג של הפרופילים החברתיים שעליהם היא אמונה ומאמצי קידום אחרים שכולם קשורים לבניית המוניטין האינטרנטי שלכם.

המלצות אישיות

אם אתם מכירים מישהו שמכיר מישהו שמכיר מישהו, זה לא נחשב להמלצה אישית. הכוונה כאן להמלצה אישית מחבר קרוב או מכר שאתם סומכים על דעתו המקצועית. זה לא מספיק לשמוע המלצה מפי אדם שלא באמת מבין בתחום ונותן את מילתו והמלצתו על סמך סחבקיות או חברות עם האדם שעליו הוא ממליץ, יש להמליץ מתוך היכרות אישית של העבודה המקצועית ולא משום סיבה אחרת.

עמידה בתקציב שיווק שנתי

בסופו של יום, כל עסק כפוף לתכתיבים כלכליים. פעולות קידום אתרים הן פעולות ארוכות טווח, פעולות אסטרטגיות שמטרתן השגת מוניטין ולקוחות לאורך זמן ולא בפרקי זמן קצרים. כשאתם בוחרים את חברת הקידום שלכם כדאי מאוד לקבוע את התקציב השנתי שאותו אתם מקצים לתהליך, ולראות שחברת הקידום בה בחרתם נופלת בתוך קטגוריית תקציב זו.

באדיבות: ZAP360 – חברה לקידום אתרים בגוגל

פורסם בתאריך:
Thursday, November 5th, 2015
פורסם בקטגוריה:
שונות.

אין תגובות לפוסט “כיצד לבחור חברת קידום אתרים?”

Comments are closed for this article.