`

כיצד לבחור ספק אינטרנט מהיר

פרסם דעה
כיצד לבחור ספק אינטרנט מהיר

האינטרנט הוא אחד השירותים הבסיסיים שאותם אנו צורכים ברמה היומיומית. באמצעות האינטרנט אנו עונים למיילים, עובדים, לומדים, וצורכים את התרבות שלנו באמצעות הרשתות החברתיות, רשתות שיתוף הקבצים והווידאו ואתרי אינטרנט אחרים. בהחלט ניתן לומר שהחיים שלנו ללא אינטרנט היו נראים לגמרי אחרת. כולנו אוהבים את האינטרנט שלנו ואוהבים אותו מהיר כמה שאפשר וללא ניתוקים. בשל התרבותן של ספקיות האינטרנט המהיר הבחירה נעשית קשה יותר ויותר ולכן הבאנו בפניכם את המדריך הבא בנושא: כיצד לבחור ספק אינטרנט מהיר בהתייחסות למספר פרמטרים מרכזיים וחשובים.

מחיר

אחד הנושאים החשובים ביותר כיום, ובמיוחד לצרכן הישראלי, הוא המחיר. בעוד שבארצות אחרות בעולם כבר מזמן הבינו שסטנדרט האיכות הוא זה שבאמת משנה, לצרכן הישראלי שחושש לצאת פראייר המחיר מהווה שיקול מרכזי. למרבה המזל, רוב ספקיות האינטרנט המהיר בימינו משוות קו מבחינת מחירים ונאלצות להוריד את המחיר בהתאם לשאר המתחרות כדי להישאר אטרקטיביות בשוק תחרותי. בשוק צפוף כמו שלנו אתם יכולים להיות כמעט בטוחים שדווקא ההצעה היקרה יותר תהיה ברוב המקרים המשתלמת יותר מבחינת הפרמטרים האחרים, וכדאי לשקול תוספת של כמה שקלים בחודש עבור שירות איכותי. עם זאת, חשוב לזכור שלא כל מה שיקר בהכרח עובד, ולכן כדאי להסתמך על פרמטרים אחרים בעת בחירת הספק שלכם.

שירות

השירות הוא הגורם החשוב ביותר שלפיו יש לבחור ספקית אינטרנט. ייתכן שתשלמו עשרות שקלים בודדים על קו אינטרנט ברוחב פס נמוך, אך כמות התקלות והניתוקים שתחוו והקושי בהגעה לשירות לקוחות לא יהיו שווים את השקלים הבודדים שתחסכו. כשאתם בוחרים ללכת דווקא על הספקיות הזולות יותר, כדאי מאוד לקרוא חוות דעת וביקורות על איכות השירות שלהן, על ממוצע הניתוקים והתקלות הספציפי באזורכם, והכי טוב לקבל עצה בלתי משוחדת מחברים או משפחה שגרים באזורכם הגיאוגרפי ונהנים משירותיה של הספקית שאליה אתם מעוניינים לעבור. בסעיף השירות נכנסים אלמנטים רבים כמו איכות שירות הלקוחות, מספר הניתוקים ושירותים נוספים ומשלימים שמציעה לכם ספקית האינטרנט (כמו אנטי וירוס, תמיכת מחשב מלאה, התקנה מהירה וראוטר).

התקנה קיימת בבית

אחד הדברים שלקוחות ישראלים בודקים לפני שמבצעים את ההתקנה של הספקית שלהם היא מה התשתית הקיימת. חשוב לזכור שתשתית וספק זה לא אותו הדבר, אף על פי שחברות מסוימות מספקות חבילות של תשתית וספק. תחשבו על זה כמו מכשיר הטלפון שלכם והחברה המפעילה. יכול להיות לכם טלפון של סמסונג אך תוכלו לבחור האם תרצו להפעיל אותו באמצעות חברת פלאפון או אורנג’ או כל חברה אחרת. מה שחשוב לזכור במקרה זה הוא שלא משנה איזה מכשיר יש לכם, אתם לא מוגבלים לספק אותו תצטרכו לבחור ויש לכם את החופש המלא לבחור בכל ספק שרק תרצו ושנראה לכם נכון ביותר לבצע איתו את ההתקשרות.

 באדיבות: CCC ספקית אינטרנט

פורסם בתאריך:
Thursday, November 5th, 2015
פורסם בקטגוריה:
שונות.

אין תגובות לפוסט “כיצד לבחור ספק אינטרנט מהיר”

Comments are closed for this article.