`

עו”ד פלילי בנהריה

פרסם דעה
עו”ד פלילי בנהריה

מחפשים עו”ד פלילי בנהריה? האם הסתבכתם עם רשויות החוק והאכיפה או הוזמנתם לחקירה? אם כן, חשוב לפנות לשירותיו המקצועיים של עו”ד דוד פאל. לעורך הדין דוד פאל שלושה משרדים ברחבי הארץ- משרד בירושלים שהוקם בשנת 2003, משרד בנתניה, ומשרד בנהריה המשרת את תושבי הצפון, לרבות תושבי עכו, נהריה ויישובי הסביבה. עורך דין פלילי מחזיק בידע מקצועי מקיף ורחב בכל רבדיו של המשפט הפלילי, והוא מייצג חשודים ונאשמים בהליך הפלילי המורכב. חשוב לפנות לעורך דין פלילי מנוסה ומקצועי טרם החקירה במשטרה או מיד עם המעצר על מנת לפעול בהתאם להנחיותיו ולדעת מהן הזכויות המגיעות לכם. עורך הדין מעניק ייעוץ ומלווה את החשוד או הנאשם לכל אורך שלבי ההליך הפלילי, ויעשה ככל יכולתו על מנת להגן על האינטרסים של הלקוח ולייצג אותו נאמנה על מנת להוציאו זכאי, או להשיג עבורו עונש קל במידה ונמצא אשם במשפט.

תחומי עיסוק והתמחות

משרד עו”ד פלילי בנהריה מתמחה בין היתר בעבירות הונאה, סמים, אלימות במשפחה, רכוש, עבירות, עבירות כלכליות ועוד. כאשר בוחרים עורך דין פלילי יש לוודא כי הוא מנוסה בתחום וכי הוא מתמחה בעיקר במשפט הפלילי, וזאת כדי לקבל ייעוץ וייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר. משרד עורכי דין דוד פאל מציע ליווי משפטי החל משלב החקירה במשטרה, דרך ליווי החשוד במעצר וכלה בייצוג מקצועי בפני בית המשפט, במידה והתביעה החליטה להגיש כתב אישום. בנוסף, עו”ד דוד פאל מתמחה בהליך מחיקת רישום פלילי, בהגשת חנינה, בליווי עצירים בפני ועדות שחרור ועוד.

כאמור, תחומי העיסוק העיקריים של עו”ד פלילי בנהריה הם עבירות סמים, אלימות במשפחה, סמים, עבירות תנועה בתיקי תעבורה מורכבים, עבירות רצח, גרימת מוות ברשלנות, אלימות ותקיפה ותחומים נוספים של המשפט הפלילי.

זקוקים לעו”ד בחיפה? פנו לעו”ד סמי איליה

 

 

פורסם בתאריך:
Monday, October 12th, 2015
פורסם בקטגוריה:
שונות.

אין תגובות לפוסט “עו”ד פלילי בנהריה”