`

עורך דין פלילי בחיפה

פרסם דעה
עורך דין פלילי בחיפה

האם הסתבכתם עם רשויות החוק והוזמנתם לחקירה במשטרה? האם ביצעתם עבירה ונעצרתם או הוגש נגדכם כתב אישום בגין עבירה פלילית? אם כן, אל תחכו וצרו קשר מיד עם עורך דין פלילי בחיפה. עורך דין פלילי מתמחה בכל רבדי המשפט וההליך הפלילי ותפקידו לסייע לכם ולהעניק לכם שירותי ייעוץ, ייצוג וליווי משפטי ברמה הגבוהה ביותר על מנת לשמור על הזכוכיות והאינטרסים שלכם. עורך דין סמי איליה נחשבת לאחד מעורכי הדין הפלילים המובילים והמנוסים, וברשותו ידע מקיף וניסיון עשיר שנצבר לאורך שנות עבודתו כעו”ד, ומניסיונו המקצועי באגף החקירות והמודיעים במשטרת ישראל ובמחלקת התביעה הפלילית במחוז חיפה.

ניסיון מקצועי וידע רב

כאשר בוחרים עורך דין פלילי בחיפה יש לתת דגש על פרמטרים כמו ניסיון מקצועי, הכשרה, ותק במקצוע, תחומי עיסוק והתמחות, שירות, אמינות, דיסקרטיות ועוד. כל זאת ועוד תמצאו במשרדי עורכי דין סמי איליה המבטיח לכם שירות מעולה, ייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר, הן בחקירות והן בפני הערכאות השיפוטיות השונות, ושקיפות מלאה. המשרד מספק הגנה משפטית מלאה בהתאמה מדויקת לצרכי הלקוח ומאפייני התיק וסוג העבירה בה הוא מואשם, וזאת על מנת לייצג אותו בנאמנות ולשמור על האינטרסים והזכויות שלו. יש לציין כי עו”ד סמי איליה ששירת בעבר בתביעה הפלילית של מחוז חיפה ובשורת תפקידי מפתח במשטרת ישראל מכיר לעומק את אופן העבודה של החוקרים ואת ההליך הפלילי על כל רבדיו. לפיכך, ניסיונו העשיר מגביר את סיכויי ההצלחה לצאת זכאים או להפחית משמעותית מהעונש עליו יוחלט בבית המשפט במידה והוגש כתב אישום.

הרזומה המכובד של עו”ד סמי איליה מבטיח לכם ייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר תוך התחייבות לדיסקרטיות ולאמינות, ולשירות המלווה ביחס אישי וחם לנאשם ולבני משפחתו.

באדיבות: עו”ד סמי איליה – עורך דין פלילי בחיפה

פורסם בתאריך:
Monday, October 12th, 2015
פורסם בקטגוריה:
שונות.

תגובה אחת לפוסט “עורך דין פלילי בחיפה”

סמי תותח

October 12th, 2015
by now