`

אולם אירועים לחתונה קטנה

פרסם דעה
אולם אירועים לחתונה קטנהלא כל חתונה חייבת להיות אירוע מרובה מוזמנים, ביניהם אנשים וקרובי משפחה שלא פגשתם מימיכם. ישנם זוגות המעדיפים חתונה קטנה, אינטימית ואישית יותר, בה הם מכירים את כל האורחים וכולם קרובים באמת. ישנם אולמות חתונה אשר ערוכים בדיוק לחתונות כאלה ומייצרים אווירה מיוחדת ומתאימה יותר לאירועים קטנים.

אף על פי כן ישנו מקום שמתאים הן לחתונה קטנה והן לחתונה גדולה וכל הכיף שזה נעשה בגן ארועים. אנו ממליצים על גני אירועים בשרון בכל המשתמע בזה.

היתרון בחתונות קטנות, מלבד האינטימיות והקרבה, הוא שניתן למצוא מקומות מיוחדים ושונים במקצת במיקומים ייחודיים יותר מאולמות רגילים וגדולים. באולם קטן האווירה האינטימית תהפוך את החתונה לאירוע מרגש, מלהיב ומיוחד במינו.

לא גדול מדי

בבחירת מקום לחתונה ישנם הרבה שיקולים שיש לקחת בחשבון כמו עלויות, עיצוב המקום, מיקום גיאוגרפי, חניה, ניקיון, ציוד טכני, תפאורה, אווירה ועוד. פרט חשוב נוסף, במיוחד כאשר החתונה היא קטנה ומספר המוזמנים יחסית קטן, הוא גודל האולם. לא תרצו שהאולם יהיה גדול מדי, מה שעלול לתת את ההרגשה שלא הגיעו כל המוזמנים, וכך גם יאבדו הקסם והאווירה המיוחדת שכל זוג רוצה בחתונתו.

היום ניתן למצוא אולמות וגני אירועים אשר התאימו את עצמם לחתונות קטנות, ויש גם פתרונות נוספים כמו מסעדות בעלות אולם אירועים פרטי, לופטים, מלונות ומתחמי אירוח המציעים הפקה מקצועית לאירועים משפחתיים קטנים ואינטימיים. ראוי לציין כי ישנם אולמות אירועים קטנים בגודלם שתוכננו במיוחד לאירועים קטנים, וישנם אולמות וגני אירועים גדולים אשר בעזרת עיצוב מוקפד מצמצמים את החלל ונותנים הרגשה אינטימית יותר.
אין כמו מראה עיניים

כאשר אתם חושבים על חתונה קטנה ומחפשים אולם מתאים, כדאי לגשת למקום עצמו ולראותו במו עיניכם, רצוי לזמן אירוע דומה. מומלץ לראות מספר מקומות, וחשוב לנסות ולחוש את האווירה בכל אולם, בכדי שתוכלו להשוות ולהגיע להחלטה מהו המקום המתאים לכם ביותר.

בדקו אם האולם מאובזר במערכות מתקדמות המתאימות למקום קטן, כגון ציוד הגברה משוכלל, מערכת תאורה חכמה ומערכות מולטימדיה אחרות המוסיפות לאווירה המיוחדת של החתונה. אמנם האולם קטן, אך חשוב שהמקום יהיה מרווח ובו מספיק מקום לריקודים, לישיבה נוחה ולאטרקציות השונות שמזמינים.

קטן ואיכותי

נכון, הרבה זוגות רוצים חתונה גרנדיוזית באולמות גדולים, אך היום יותר ויותר זוגות מבינים כי חתונה קטנה וקסומה יכולה להיות אירוע לא פחות נוצץ ומיוחד, ולעתים האירוע מרגש יותר בזכות האווירה האינטימית. אולמות אירועים מציעים הפקות לחתונות קטנות עם הטכנולוגיה המתקדמת של כל המערכות השונות ובעיצוב ייחודי הנותן אווירה אינטימית ומיוחדת. אירוע קטן במקום המתאים מאפשר לזוג הצעיר, למשפחתו ולכל החברים ליהנות מאווירה משפחתית, חמה ומרגשת לאורך כל החתונה.
פורסם בתאריך:
Monday, February 20th, 2017
פורסם בקטגוריה:
זוגיות.

אין תגובות לפוסט “אולם אירועים לחתונה קטנה”