`

אספקה טכנית

פרסם דעה
אספקה טכניתלא כולנו יודעים הכל בחיים ויש תחומים שעלינו להיעזר במומחים בתחום. גם פה בימינו יש בעיה, היות וכל אחד מכנה/מתייג את עצמו כ “מומחה” – אבל זאת סוגיה אחרת.

קיימים כיום בשוק מגוון רחב של כלי עבודה, הן למגזר הפרטי והן למגזר התעשייתי. אם מדובר ב:
כלי עבודה חשמליים, להבים, מסורי חרב, מקדחים למינהם, דסקיות יהלום ועוד של החברות הגדולות בתעשיה כגון: פלקס FLEX, לייסטר LEISTER, בוש BOSCH ועוד.

חברות שנותנות שירות אספקה טכנית המעניק שירות למוצריים אלו לאנשים בתעשייה המתכת, קבלני בניין, נגריות, מפעלים וכו’. ניתן להשכיר שירות כזה אפילו לעבודה מסויימת, הרעיון הוא שאם אתה נניח קבלן בניה ואין לך את כל הכלים שעבודת הביצוע שלך דורשת ואינך צריך לרכוש כלי כזה, היות ולרוב העבודות שלך אין צורך בכלי כזה ועלותו היא רבה – מה שניתן לעשות זה בדיוק הפיתרון של אספקה טכנית שהוא כמו ליסינק של מכשירי כלי עבודה למינהם.

לחברות אספקה טכנית בדרך כלל הן מייבאות את כלי העבודה בעצמם וניתן לרכוש מהם מעבר להשכיר גם ציוד במחירים טובים מהיבואן אל הצרכן. לאחרונה ביקרתי כמה אתרים כאלו ויש להם פשוט כל מה “שכל גבר” חולם: כלי מדידה, ברגים, כלים פנאומטיים, כלי צמ”ה, שינוע, אחזקה, ריתוך, פירזול ומה לא!
כל בעל מקצוע יודע אילו כלים הוא נדרש לקנות ואילו כלים הוא ממש לא צריך בעבודה השוטפת היום יומית שלו. מה גם שישנם כלי עבודה שהמחיר והתחזוקה שלהם יקרים מאוד.

המלצה שלנו: אם יש פרוייקט חדש על הפרק ואינכם קבלנים שמבינים את אופי העבודה כי אתם רוצים אפילו לעשות זאת בעצמכם – תתייעצו עם אנשים שנותנים שירות אספקה טכנית שכזה ובכלל חברים מכרים שבצעו עבודות דומות – זה יכול לתת לכם מושג טוב לקבל החלטה חכמה.

אז כאמור העצה שלנו היא לחסוך לכם כסף – המודעות היום היא קצת יותר מידי פזרנית ויש צורך לחסוך בהוצאות שלא לצורך ואם יש ספקים אשר מספקים את הסחורה הרצוייה לכם, בדיוק לפרק זמן לה אתם נדרשים – ככה גם הרווחתם וגם חסכתם!

אז אתם בעד או נגד?!
פורסם בתאריך:
Thursday, December 25th, 2014
פורסם בקטגוריה:
צרכנות.

אין תגובות לפוסט “אספקה טכנית”