`

בדיקת אולטרסאונד בבית הלקוח

פרסם דעה
בדיקת אולטרסאונד בבית הלקוח

ישנם מקרים ומצבים רפואיים בהם החולה אינו מסוגל להגיע בכוחות עצמו למכון הדמיה כדי לעבור את הבדיקה לה הוא זקוק בדחיפות. לכן, כדאי לדעת כי כיום ניתן להזמין בדיקת אולטרסאונד לבית הלקוח. הבדיקה נערכת על ידי רופא מומחה, או טכנאי מוסמך ובעל ניסיון רב, באמצעות מכשיר נייד, משוכלל ומתקדם העומד בכל התקנים והאישורים הנדרשים על ידי משרד הבריאות בישראל ועל ידי ה- FDA. באמצעות המכשיר הנייד ניתן לבצע מגוון בדיקות נדרשות לחולה המרותק לביתו. בין היתר ניתן לבצע בדיקות אולטרסאונד של בטן עליונה או תחתונה, דרכי השתן, פרוסטטה, בדיקה אורטופודית כללית, בדיקה מתקדמת לגילוי גושים ודלקות באיברי גוף שונים, בדיקת רקמות ובדיקת דופלר.

בדיקת על שמע (על קול)

כדאי לדעת כי בדיקת אולטרסאונד נקראת בעברית בדיקת על שמע או על קול. המכשיר דוגם את איברי הגוף באמצעות שליחת גלי קול ותרגום ההד החוזר לתמונה המוצגת על המסך, במכשיר מתקדם ניתן לראות תמונות בתלת מימד. כדאי לדעת כי בדיקת אל שמע אינה פולשנית ואינה מכאיבה, ולמעשה אין כל צורך בהכנת המטופל לפני הבדיקה. כמו כן, מדובר בבדיקה בטוחה לשימוש שאינה גורמת לתופעות לוואי או לנזקים מצטברים לאיברי הגוף. עם זאת, חשוב לבצע את הבדיקה על ידי צוות מקצועי ומיומן, באמצעות מכשיר מתקדם המאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות. לכן, כדאי להזמין בדיקות אולטרסאונד בבית החולה רק מחברה מקצועית ואמינה כמו חברת מדיקס אט הום (Medix At Home).

בדיקה בבית הלקוח

בדיקת אולטרסאונד בבית הלקוח נחשבת לפתרון מתקדם וחדשני המונע סבל רב ממטופלים וחולים. יש מקרים בהם החולה אינו מסוגל לצאת מהמיטה או מביתו, ומדובר בבדיקה חשובה המאפשרת לגלות מחלות בזמן ולהציע פתרון רפואי לחולה. כמו כן, הבדיקה מונעת את הצורך להמתין זמן רב בתור ולחכות לתוצאות הבדיקה כיוון שהכול נעשה במקום, בבית הלקוח.

להזמנת בדיקת אולטרסאונד, פנו עכשיו לחברת מדיקס, טלפון : *4550

פורסם בתאריך:
Monday, October 12th, 2015
פורסם בקטגוריה:
בריאות.

אין תגובות לפוסט “בדיקת אולטרסאונד בבית הלקוח”