`

בניית ציפורניים

פרסם דעה
בניית ציפורנייםבעולם הטיפוח והיופי, בנייה של ציפורניים הינה פופולארית מאוד. נשים המעוניינות לשפר את מראה כפות הידיים שלהן, גם אם אין להן ציפורניים ארוכות וחזקות באופן טבעי, יכולות לקנות ציפורניים כאלו לפי בחירה. מלבד היופי והמראה האסתטי, בנייה של הציפורניים אף עוזרת לנשים הכוססות ציפורניים להיגמל מההרגל הרע ולהאריך ללא קושי את הציפורניים שלהן.

מגוון שיטות

בניית ציפורניים אמנם אינה תהליך מסובך, אך כדאי ללכת לבעלת מקצוע מנוסה היודעת את העבודה, אחרת התהליך עלול לכאוב ואף להוביל לזיהום במקרים קיצוניים. ישנן מספר שיטות, כאשר לכל אחת יש יתרונות וחסרונות משלה. בכל מקרה, היתרון בכולן הוא שלאחר השלמת המלאכה מתקבלות ציפורניים ארוכות, חזקות ומסודרות, עם עיטורים אמנותיים מעניינים ומרשימים או בלעדיהם, לבחירת הלקוחה. הנה כמה מהשיטות:

  • בנייה באקריל – זוהי השיטה הנחשבת לנפוצה ביותר, בשיטה זו בונים את הציפורן על ידי נוזל ואבקה של אקריל בעזרת מכחול. התהליך עצמו אורך בערך שעתיים ומומלץ להגיע למילוי פעם בשבועיים עד חודש. חיסרון: בשיטה זו נעשה שימוש בפריימר, שהוא נוזל אשר ישנן נשים האלרגיות אליו.
  • בנייה בטבילה – מסדרים את צורתן ואת אורכן הרצויים של הציפורניים, ולאחר מכן מורחים בדבק מיוחד את הציפורניים המלאכותיות, וטובלים באבקת משי אקריל היוצרת ציפוי על הציפורן. חיסרון: הציפורניים עשויות לאבד מגמישותן.  • בנייה בג’ל – זוהי שיטה פופולארית היום לבניית ציפורניים, בשיטה זו מורחים את הציפוי בג’ל באמצעות מכחול, ולאחר מכן מבצעים ייבוש במנורת אולטרה סגול. בשיטה זו מתקבל מראה טבעי ביותר. חיסרון: בהשוואה לבנייה באקריל, כאן הציפורניים לרוב שבירות ודקות יותר.
  • בנייה משולבת – זוהי שיטה בה משלבים יחד שתי שיטות: בתחילה משתמשים באבקת משי אקריל ולאחר מכן בנוזל אקריל. חיסרון: ישנן נשים האלרגיות לנוזל האקריל, לכן שיטה זו אינה מתאימה עבורן.

תהליך העבודה

התהליך של בניית ציפורניים מתחיל בחיטוי הידיים, לאחר מכן יש לשייף בעדינות את הציפורניים הטבעיות. לאחר שלב ההכנה ניתן לבחור את אורך הציפורניים הרצוי ואת גודלן, ואותן מדביקים על הציפורניים הטבעיות תוך שימוש באחת השיטות המוזכרות למעלה. חשוב לציין כי על הציפורניים להיות בריאות, ללא פטריות וללא כסיסות. מי שכוססת ציפורניים לא תוכל ברוב המקרים לעשות בנייה, לכן עליה להקפיד לא לכסוס את ציפורניה כשלושה שבועות לפני הטיפול.

בדרך כלל, התהליך אורך כשעה וחצי עד שעתיים. ברוב השיטות, יש לחזור ולמלא את הציפורניים פעם בשלושה שבועות בערך. יודגש כי בניית ציפורניים מתאימה לכולן, יש לשיטה יתרונות רבים – בעיקר המראה המרשים והאמנותי, אך חשוב לשמור עליהן כדי להימנע מנזק ומהוצאות כספיות מיותרות.
פורסם בתאריך:
Monday, February 20th, 2017
פורסם בקטגוריה:
צרכנות.

אין תגובות לפוסט “בניית ציפורניים”