`

גביעים ומדליות מאיכות גבוהה

פרסם דעה
גביעים ומדליות מאיכות גבוההנהוג לחלק גביעים מעוצבים או מדליות יפות ומעוטרות לעובדים מצטיינים, לתלמידים מוכשרים ובעלי הישגים מרשימים, לספורטאים הזוכים בתחרויות או משתתפים באירועי ספורט שונים, לחיילים המפגינים אומץ ומעשי גבורה, למשתתפים בכנסים מקצועיים ועוד. גביעים ומדליות הם דרך להביע הערכה כלפי אדם או גוף אחר וכבר בעת העתיקה היה בהם שימוש רב. באמצעות חלוקת מדליות או גביעים ניתן לתמרץ עובדים וספורטאים, חיילים, תלמידים וכדומה. כדי להזמין גביעים איכותיים ומדליות מאיכות גבוהה חשוב לחפש חברה אמינה ובעלת ניסיון רב בתחום כמו חברת תדפיס הנחשבת לחברה המובילה בתחום.

איכות גבוהה

כאשר מעוניינים להזמין גביעים ומדליות חשוב לפנות רק לחברה מקצועית, מנוסה ואמינה. יש מגוון רחב של מוצרים בשלל עיצובים ומחומרי גלם שונים. מאחר וגביע נועד להביע הערכה כלפי אדם אחר חשוב להקפיד על איכות הגביעים שמזמינים כדי להימנע ממקרים בהם הצבע מתקלף אחרי תקופה קצרה, נוצרת חלודה או שהמראה המבריק מתפוגג ולא ניתן להשיבו. עליכם לזכור כי עובדים, ספורטאים, תלמידים וכל אדם או גוף הזוכה לקבל גביע או מדליה שמח להציגו בפני אחרים ונהוג לשמור אותם בארון זכוכית סגור על מנת להציגם לעיני כל. עם זאת, במידה והגביע או המדליה מיוצרים מאיכות נמוכה הברק הטבעי שלהם פוחת והם אינם נראים מרשימים.
חריטה עדינה ומרשימה

לרוב, נהוג לחרוט על גביעים ומדליות שמות, הקדשה אישית, לוגו של חברה או ארגון, פרטי האירוע ומטרתו ופרטים נוספים. רק חברה מקצועית מסוגלת לחרוט או להטביע באופן יפה ומושלם על הגביע או המדליה. חברת תדפיס מתחייבת לחריטה ו/או הטבעה ברמה הגבוהה ביותר והיא משווקת מגוון מדליות וגביעים מאיכות גבוהה הנשמרים לאורך שנים ארוכות ללא שינויי צבע או בעיות אחרות המאפיינות מוצרים מאיכות ירודה.
פורסם בתאריך:
Monday, October 12th, 2015
פורסם בקטגוריה:
עבודה
צרכנות.

אין תגובות לפוסט “גביעים ומדליות מאיכות גבוהה”