`

דלי הפלא, הגאדג’ט שעשה לי את הקיץ

פרסם דעה
דלי הפלא, הגאדג’ט שעשה לי את הקיץבחורף זה יחסית בסדר, אבל כאשר הקיץ מגיע אני פשוט סובלת. ניקיון הבית זו פעולה שכולנו עושים בתדירות זו או אחרת, חלקנו אוהבים את הפעילות הזו, חלקנו פחות. אז אצלי זה מתחלק לחורף ולקיץ. בחורף אני עושה ספונג’ה בשמחה אפילו, אבל כאשר השמש מתחילה לבצבץ, האביב בשיאו והקיץ ממש מעבר לפינה – אני מעדיפה לתרום את גופי למדע מאשר לעשות ספונג’ה; החום, הלחות, ההתכופפויות החוזרות ונשנות, הזיעה, הסחיטה, העברת הדלי מחדר לחדר – כל אלו מוציאים לי את החשק לחיות, אין לי שום דרך ליפות את זה.

להגיד לכם את האמת, אני גם יודעת שאני ממש לא לבד בסיפור הזה. יש עוד מיליוני אנשים ונשים שעבורם ספונג’ה בימי הקיץ היא לא פחות מסיוט, בדיוק מאותן הסיבות שאני מניתי, החום, המאמץ, הזיעה.

ואכן עד לא מזמן המשפחה שלי ידעה שבקיץ אני מנקה פחות. הם קיבלו את זה יפה מאוד יש לומר, אבל אני לא ממש הצלחתי להתרגל לחיים בבית קצת פחות נקי. זה תמיד ניקר לי בראש, מילא אותי ברגשות אשם. בדיוק מהסיבה הזו התחלתי לחפש אלטרנטיבות לניקיון הבית בקיץ. חיפשתי וחיפשתי עד אשר הגעתי לגאדג’ט שהוא לא פחות ממופלא – דלי הפלא.

מה הפלא? דלי!

הגאדג’ט שלי לקיץ הזה הוא, אפוא, דלי הפלא. זו היא המצאה נהדרת וברור שמי המציא אותה זה אדם שעשה ספונג’ה או שתיים במהלך חייו. הדלי התמים למראה הזה מצליח להפוך את כל פעולת הניקיון להרבה פחות מאומצת ומיוזעת, וזה מאוד חשוב לי במיוחד בימי הקיץ הארצישראליים הרותחים.
אז מה כל כך מופלא בגאדג’ט הזה אתם בוודאי שואלים את עצמכם עכשיו? הנה כמה יתרונות שרק מי שהשתמש הלכה למעשה בדלי הפלא יכול לחוות.

אתחיל עם המגב. כן, דלי הפלא הוא ממש לא רק דלי, למעשה יהיה יותר נכון לומר שזו ערכת פלא. המגב שמגיע הוא מעין מגב טלסקופי שניתן לכיוונן בכמה רבדים. ניתן להתאים את גובהו של המגב לגובה שלכם, להנמיך ולהגביה אותו בהתאם לנוחות האינדיבידואלית שלכם. בנוסף, את המגב המגניב הזה ניתן להטות למיני זוויות כך שלמעשה אפשר להגיע עם המגב המתוחכם הזה לנקודות בבית שעם מגב סטנדרטי לא נוכל גם אם ממש ממש נתאמץ. יש למגב ציר שהוא זה שמעניק את חוויית הניקוי הגמישה והיסודית.

אמשיך עם הדלי עצמו שהוא ממש גאוני. זה ממש לא דלי רגיל. בתוך הדלי יש מערכת סחיטה שמשחררת אותי מהתכופפויות מיותרות (אני סובלת מכאבי גב) והגלגלים שמותקנים על הדלי BILT-IN פוטרים מהצורך להרים את הדלי כדי להעביר אותו מחדר לחדר.

ואסיים עם הסחבה הנהדרת שמגיעה גם היא כאשר רוכשים את דלי הפלא. ערכת פלא  כבר אמרתי? כן. הערכה מגיעה עם סחבה העשויה ממיקרו פייבר שמספקת תוצאות ניקוי מעולות. הסחבה ממש עובדת, היא לא רק מעבירה את הלכלוך ממקום למקום כמו שקורה עם סחבות רגילות רבות, היא ממש ממש מבריקה את הרצפות.
פורסם בתאריך:
Tuesday, July 4th, 2017
פורסם בקטגוריה:
צרכנות.

אין תגובות לפוסט “דלי הפלא, הגאדג’ט שעשה לי את הקיץ”