`

האם הרפואה הסינית באמת מועילה?

פרסם דעה
האם הרפואה הסינית באמת מועילה?אנשים רבים מפקפקים ביכולותיה של הרפואה הסינית. יש כאלו שמאמינים שמדובר במשהו שמעולם לא היה טוב ושהכל אמונות תפלות ויש אלו שחושבים שכנראה בעבר היא הייתה טובה, אבל כשהרפואה המערבית מתפתחת ומציעה פתרונות איכותיים ומוכחים, אין שום סיבה להמשיך להידבק למסורות ישנות כמו הרפואה הסינית ושהיא לא רלוונטית יותר.

אבל מה קורה בפועל? בעולם שבו הטכנולוגיה מתקדמת וחברות התרופות מוציאות מגוון רחב של תרופות פלא, איך ייתכן שכל כך הרבה אנשים ממשיכים לפנות למסורות הישנות והעתיקות האלו? האם הרפואה הסינית באמת מציעה משהו שהרפואה המערבית לא מציעה? האם כולם טועים ולא מבינים? אז זהו, שלא.

מטפלים בבעיה מהשורש

היום, כשאתה הולך לרופא ומתלונן על בעיה, הוא יסתכל ויבחן ויתן לך את הפיתרון על פני מה שהוא רואה בפני השטח. אם יש לך גירודים, הוא יתן לך משחה, אם יש לך כאבים לא מוסברים הוא יגיד לך שזה יעבור ושתיקח עד אז אקמול. אבל ברפואה הסינית זה לא עובד ככה, ברפואה הסינית בוחנים כל דבר מהעומק, מהשורש. לא מטפלים בסימפטומים של הבעיה אלא במקור הבעיה עצמה.
גם כשמדובר בבעיות שאין להן באמת פיתרון או תרופה, כמו למשל בחילות בהריון או כאבי מחזור קשים, הרפואה המערבית לא תמיד מציגה פתרונות. לקחת תרופות כימיות על בסיס קבוע זה לא טוב ולצורך הדוגמא, נשים רבות שהתלוננו על הקאות במחזור או כל בעיה אחרת שקורת להם על בסיס קבוע, ניסו את הרפואה הסינית וגילו שזה באמת עוזר.

אמינות הרפואה הסינית

הרפואה הסינית מועילה במגוון רחב של בעיות החל מבעיות לא מורכבות כל כך כמו הקאות, בחילות, שלשולים, כאבים שטחיים או בעיות דומות ועד לבעיות העמוקות והמורכבות ביותר כמו בעיות גניקולוגיות, שיפור הפוריות, הורדת מתח ולחץ נפשי ועוד בעיות דומות.

מאחורי הרפואה הסינים עומדים שלל מומחים ומחקרים שעשו את הבדיקות המתאימות כדי לוודא שגם על פי המדדים של הרפואה המערבית – הרפואה הסינית היא לא שטויות גמורות כמו שנוטים לחשוב. במקרים רבים, דברים שהסינים ניסו לפני 2000 מוכחים כיום באמצעים הטכנולוגיים הקיימים.
פורסם בתאריך:
Wednesday, April 19th, 2017
פורסם בקטגוריה:
שונות.

אין תגובות לפוסט “האם הרפואה הסינית באמת מועילה?”