`

הגדלת חזה טבעית

פרסם דעה
הגדלת חזה טבעית

ניתוחים של הגדלת חזה נעשו נפוצים מאד בעשורים האחרונים. נשים רבות מעוניינות להגדיל את החזה שלהן, משום שהן אינן מרוצות מגודלו הטבעית. רוב הנשים אשר מעוניינות להגדיל את החזה, פונות ישירות לאופציה הניתוחית, מבלי לדעת שקיימות גם אפשרויות נוספות. כיום, ניתן לבצע גם הגדלת חזה טבעית באמצעים שאינם ניתוחיים. אפשרות זו מעניקה למטופלת יתרונות רבים, כמו מחיר זול יותר מניתוח, סיכונים וסיבוכים מופחתים, אפשרות לטיפול בכל גיל, אפשרות לטיפול גם בגיל הפוריות, ועוד. בנוסף, נשים רבות חוששות מכניסה לניתוח שאינו הכרחי לבריאותן, והגדלת חזה טבעית עשויה להתאים להן יותר.

הגדלת חזה טבעית

הגדלת חזה טבעית יכולה להיעשות בהרבה מאד שיטות, ועם מוצרים מגוונים. הדרכים הבסיסיות ביותר הן, למשל, התעמלות ופיתוח של הכושר הגופני. חיזוק יסודי של שרירי החזה גורם לחזה עצמו לקבל צורה מוצקה יותר וגם למראה גדול יותר. למי שבכל זאת מעוניינת בהגדלה משמעותית יותר של החזה, ישנה אפשרות של שימוש בכדורים להגדלת חזה, או בעוגיות להגדלת חזה. המוצרים הללו הם מוצרים טבעיים, אשר מכילים בתוכם חומרים מן הטבע, כמו תמציות סרפד, חילבה, קיווי ודונג. החומרים הללו תורמים הגדילה של נפח השד, והם יוצרים חזה גדול יותר. לעיתים קרובות, החומרים הללו מכילים חומרים דומים לאלו אשר נמצאים בגלולות לעידוד הנקה ולריבוי חלב בזמן ההנקה. המשמעות היא שיש לחומרים הטבעיים הללו השפעה הורמונאלית על הגוף, מה שיוצר את ההגדלה של החזה. ישנו גם תכשיר דומה, ספריי להגדלת חזה, אשר מכיל גם הוא חומרים טבעיים מסוג דומה.

למה לבצע הגדלת חזה טבעית?

הגדלת חזה טבעית, בניגוד לניתוח, היא פעולה זמנית. כאשר מפסיקים לקחת את הכדורים או הספריי, החזה יחזור לגודלו הטבעי. אך למרות זאת, נשים רבות בוחרות באפשרות הזו, מסיבות רבות. כאמור, הכדורים המיועדים להגדלת חזה טבעית גם מעודדים הנקה. מכך אפשר להבין, שניתן לבצע את הגדלת החזה בשיטה זו גם בגיל הפוריות, ואפילו במהלך ההיריון ותקופת ההנקה, ללא חשש. ניתוחים, לעומת זאת, מומלץ לבצע לאחר תקופת הפוריות, או כאשר אין רצון בילדים נוספים, משום שלהריונות עלולה להיות השפעה על תוצאות הניתוח. יש לציין שבכל מקרה, חשוב להתייעץ עם רופא לפני נטילה של כל תכשיר שהוא בזמן ההיריון או ההנקה. כאמור, יתרון נוסף של הגדלת חזה טבעית הוא המחיר, כאשר ניתן לרכוש כדורים בעלות נמוכה, במקום לשלם עשרות אלפי שקלים על ניתוח.

פורסם בתאריך:
Thursday, January 19th, 2017
פורסם בקטגוריה:
בריאות.

אין תגובות לפוסט “הגדלת חזה טבעית”