`

הדפסת ספרים

פרסם דעה
הדפסת ספריםהדפסת ספרים- בכל כמות

אם חשבתם כי ניתן להדפיס ספרים רק בכמויות גדולות וכי מינימום ההזמנה הוא כמה מאות או אלפי יחידות הרי טעות בידכם. בית הדפוס מחיפה, דפוס איכות, מתמחה בכל מוצרי הדפוס ומספק מענה לכל לקוח ולקוח. ניתן להזמין הדפסת ספרים גם בכמות קטנה, לכן אם אתם זקוקים לבית דפוס מקצועי ומתקדם כדי להדפיס ספר בהוצאה אישית במספר נמוך של עותקים כדאי לכם לפנות לדפוס איכות. יש לציין כי צוות בית הדפוס מציע עזרה ותמיכה לכל לקוח, בין אם הוא מזמין הדפסת ספרים בכמות גדולה ובין אם הוא מזמין רק עותקים ספורים.

הכנת הספר לדפוס

כדי להדפיס ספרים יש להכין קובץ בהתאם להנחיות בית הדפוס. ניתן לשלוח לבית הדפוס קובץ וורד אך כדי למנוע בעיות בחיתוך חשוב להכין את הקובץ עם גלישות (Bleeds) וניתן לקבל הנחיות ברורות באתר של דפוס איכות. במרבית המקרים מומלץ להכין את הקובץ הסופי הנשלח לבית הדפוס באמצעות יצירת קובץ סגור בצורת PDF. כדי לשמור את הספר שברצונכם להדפיס עליכם להוריד את התכנה המתאימה של אקרובט (PDF Creator) ולאחר התקנתה במחשב ניתן לשמור את הספר בקובץ PDF וכך מבטיחים כי התוצאה תהיה משביעת רצון ובהתאם לצרכים שלכם. אגב, באתר של דפוס איכות ניתן לקרוא מדריכים מפורטים המסבירים כיצד להכין קובץ להדפסת ספרים.
איכות גבוהה

מעבר לעמודי הספר יש לתכנן את הכריכה. יש מגוון גדול של סוגי כריכות אך ניתן לחלק אותן לכריכות קשות ורכות. חשוב להכין גרפיקה באיכות גבוהה בהתאם לגודל הספר והכריכה, ובבית הדפוס יחברו במקצועיות את הכריכה לדפי הספר על מנת שהספרים שתקבלו יהיו ברמה הגבוהה ביותר. כאמור, הדפסת ספרים חשוב לבצע רק בבית דפוס מקצועי ואיכותי, ובדפוס איכות תוכלו לקבל מענה מקצועי וליהנות משירות אדיב וממחירים משתלמים.

באדיבות: דפוס איכות
פורסם בתאריך:
Monday, October 12th, 2015
פורסם בקטגוריה:
צרכנות.

אין תגובות לפוסט “הדפסת ספרים”