`

הסרת כישופים

פרסם דעה
הסרת כישופים

לא רוצה אותו ולא יכולה בלעדיו

בסתר ליבנו, כולנו היינו רוצים שהחיים ייראו כמו סרט הוליוודי קיטשי, לכולנו יש את התקווה שהנה, שנייה אחרי הריב היא או הוא ירוצו אחרינו ויגידו לנו שאנחנו אהבת חייהם ונרכב יחד אל עבר השקיעה.

אבל מה לעשות? כמו ששלמה ארצי אמר, החיים לא דומים לסרטים וכך עובר לו יום ועוד יום באותה עבודה מסריחה ועם אותו בן זוג עצלן ואדיש, ביחסים שלא יתקדמו לשום מקום גם אם אלוהים בכבודו ובעצמו ירצה בכך.

המקרה הבא ממחיש יותר מכל את החשיבות בביצוע הסרת כישוף אהבה, מכיוון שהוא אינו דומה לאף סרט שראינו, אבל הוא מראה ליחסים שכולנו חווינו בשלב כזה או אחר של חיינו.

פגשתי במיכל בבית קפה תל אביבי טיפוסי, היא סיפרה לי על יחסים שנמשכים 13 שנים, החל מימי התיכון, היא והוא נפרדים ומשלימים. למרות התקופה הארוכה שלהם ביחד, הם גדלו בשני מסלולים מקביליים, התפתחו בצורה שונה, אך אינם מוכנים להודות בכך ולכן שוב ושוב מוצאים את עצמם רבים ומתפייסים.

מיכל הגיעה אליי מכיוון שהיא מנסה כבר למעלה משנתיים לסיים את הקשר, בכל פעם הוא מבטיח לה שהפעם זה יהיה שונה והיחסים יתקדמו לשלבים הבאים, אך בכל אירוסין או חתונה של חברה קרובה מיכל בוחנת את היחסים מחדש, רואה שדבר לא השתנה ומבקשת לסיים את הקשר.

המקרה של מיכל הוא מקרה קיצוני, יחסים לא בריאים שנמשכים זמן רב כל כך, אך מקרה זה מוכיח את הרצון שלנו להיאחז בקשר שאין מאחוריו דבר מלבד הזיכרון המתוק. זהו רצון טבעי של כל אחד מאיתנו לביטחון באהבה ובקשר, אך חשוב לבחון את היחסים בצורה מפוכחת ולדעת לסיים את הקשר בזמן הנכון ולאחר שמיצינו את כל האפשרויות.

לימדתי את מיכל כיצד להסיר את הכישוף, כיצד להשתחרר מהכבלים ולהיות אישה חזקה ועצמאית כמעט כמו יופייה החיצוני, שכן בלי לנתק את העבר לא יכול להיות לנו עתיד.

שנתיים לאחר מכן פגשתי את מיכל שוב, הפעם היא חייכה אלי, השוויצה בטבעת יהלום ענקית וסיפרה שבדיוק בעוד שבועיים מהיום היא תינשא – מזל טוב!

פורסם בתאריך:
Monday, May 12th, 2014
פורסם בקטגוריה:
בריאות.

אין תגובות לפוסט “הסרת כישופים”