`

הסרת שיער בפנים בעד או נגד

פרסם דעה
הסרת שיער בפנים בעד או נגד

נשים רבות חולמות על פנים חלקות חפות משפם שעלול לצוץ מתחת לאף או משיער סורר באזור האוזניים, הסנטר ואף הלחיים.
הפיתרון הוא לפנות לטיפולים קוסמטיים או להסרת שיער בלייזר מאזור הפנים. אם אתן מתלבטות באיזו דרך לבחור, המדריך הזה הוא בשבילכן.
אספנו את השיקולים המרכזיים שמצדדים בהסרת שיער בפנים בלייזר ואת הטיעונים נגד שיטה זו, כדי שתחליטו מה עדיף עבורכן. זכרו שמדובר בבחירה אינדיווידואלית וכל אחת בסופו של דבר מחליטה מה נכון בשבילה.

הסרת שיער בלייזר בפנים – בעד

להסרת שיער בלייזר יש הרבה יתרונות וקשה מאוד להתחרות עם השיטה הזו שמבטיחה הסרת שיער לשנים רבות.
ראשית, מדובר בתוצאה הטובה ביותר שתוכלו לקבל, כיוון שהלייזר למעשה מטפלת בשורש של כל שערה וכך מבטיח מניעת צמיחה לאורך זמן.
לעומת זאת, טיפולים קוסמטיים כמו הסרת שיער עם קרם ההסרה מהפנים או מריטת שיער בפינצטה נחשבים לפיתרון קצר טווח וזמני, שאחריהם לא רק שהשיער צומח, הוא אפילו צומח בצורה עבה וצפופה יותר מכפי שהיה קודם, כך שפעולת ההסרה נעשית קשה יותר מטיפול לטיפול.
כמו כן, האזור לאחר מריטה אולי חלק אך עלול להיות אדמומי ולגרד זמן רב, תופעות לוואי שמעיבות על התחושה החלקה באזור הפנים וגם על המראה המתקבל.
מבחינת רמות כאב, הסרת שיער בלייזר בפנים אינה כואבת בעוד מריטות שיער שונות עלולות להכאיב מאוד, במיוחד שלרוב מדובר במריטה יחידנית של כל שערה בנפרד כך שהתהליך גם ארוך יחסית וגם מרובה כאבים בעת התהליך ולאחר התהליך.
כמו כן, הסרת שיער בלייזר מבטיחה תוצאות ארוכות טווח כך שמרגע סיום סדרת הטיפולים איך צורך למרוט או להסיר שיער מהפנים בעוד יתר הפעולות הינן פעולות יומיומיות מתישות שלרוב דורשות פנייה לבעלי מקצוע. בטווח הארוך, הסרת שיער בלייזר חוסכת זמן וגם כסף כי היא הוצאה חד פעמית ולא משהו שצריך לתחזק כל הזמן על בסיס קבוע.
הסרת שיער פנים בלייזר מתאימה הן לגברים והן לנשים והיא אלטרנטיבה מעולה לגברים שמתביישים לפנות לקוסמטיקאיות ורוצים להיפטר משיער סורר ולחסוך כך התעסקות יומיומית בפעולת הגילוח בה מרבים להיחתך.

הסרת שיער בלייזר – נגד

להסרת שיער בלייזר יש יתרונות אך כמו לכל דבר, יש חולשות. כך למשל, הסרת שיער אפקטיבית בלייזר באזור הפנים מתבצעת בסיום 8-10 טיפולים כך שהתוצאה אינה נראית לעין מיד לאחר הטיפול הראשון בניגוד למריטת שיער או הסרת שיער בקרמים או פינצטה לאחריהם התוצאה החלקה נראית באופן מיידי.
כמובן שכמו כל אקט, גם להסרת שיער בלייזר עלולות להיות תופעות לוואי, אומנם קלות וכאלה שמשתנות ממטופל למטופל, אך בין תופעות הלוואי ניתן למצוא אדמומיות, גירויים בעור, הופעה של שלפוחיות ובכל מקרה, בכל התופעות האלה ניתן להילחם על ידי משחות, קירור האזור וכדומה.
במשך תהליך הטיפול של הסרת שיער בלייזר אין להיחשף לשמש ולכן, לרוב מתבצעים הטיפולים בעונת החורף וגם צריך להקפיד על מניעת חשיפת הפנים ככל שניתן לקרני השמש.

פורסם בתאריך:
Thursday, June 27th, 2013
פורסם בקטגוריה:
בריאות.

אין תגובות לפוסט “הסרת שיער בפנים בעד או נגד”