`

הריון

פרסם דעה
הריוןהריון הוא תהליך לא פשוט שמתרחש בגוף האדם, ליתר דיוק בגוף האישה. שינויים במבנה הגוף, שינויים הורמונליים, פיסיים, שינויים בהרגלי האכילה, בהרגלי השינה ועוד שינויים רבים שקצרה היריעה מלהכיל.

ההתמקדות של מאמר זה תעסוק בסוגי פעילויות שנשים בהריון יכולות לבצע.

ספורט כגון הליכה יכול לעזור טוב למחזור הדם. יש לקבוע לוח זמנים אפקטיבי שיגרום לדבר הזה לצאת לפועל. ספורט הליכה יכול להיות הכנה נהדרת לפעילות שהגוף דרוש לו.

אפשר כמובן גם לבצע ארובי – זהו גם ספורט שחביב על נשים בהריון. זוהי פעילות שמתבצעת עם נשים אחרות שמעודדות אחת את השניה ועוזרות מנטלית – תכונה זו מאוד חשובה כאשר מנשים לבצע משהו חדש.

אפשר לשלב גם פעילות ספורטיבית שלא במסגרת קורס מסויים – אלא גם בבית אחר הצהרים לקחת רגיעה מהעומס של היום יום ופשוט לפתוח ערוץ יוטיוב, לפנות את השולחן בסלון ולהתחיל לבצע פעילות שכזו. זה רצוי מן הסתם לא רק לנשים בהריון – אבל לנשים בהריון אחת כמה וכמה.

יוגה

יוגה לנשים בהריון מכין למעשה את האישה לתהליך עצמו. עצם העובדה שמתרגלים ביוגה נשימות, כבר מעיד על כך שתהליך זה עוזר להתקדמות. במהלך תרגילי היוגה השונים מתרגלים פעולות שלמעשה הם נעשות באופן טבעי על ידינו – רק שאנחנו לא מבצעים אותן באופן רגיל וסדיר.

ישנן מגוון של תרגילי יוגה לנשים בהריון שיכולות לכוון באופן מפורש את הכוונה לשם הכנה ללידה.
יוגה לנשים בהריון מומלץ כבר בתחילת התהליך, כמובן שיש צורך להתייעץ עם רופא או עם המדריך או המדריכה שיש להם ניסיון רב לסוג זה של פעילות.

כל אישה שילדה בעבר יודעת

כל אישה שילדה בעבר יודעת שנשימות והרפיה אלו שני הכלים העיקריים שיש להכיר בשעת אמת – בשעת הלידה. נשימות נכונות בשעת צירים יכולים לעזור לכאב לעבור, וכאשר הציר חולף אז יש לדעת גם להרפות.

שיעורי יוגה לנשים בהריון זה תהליך טבעי שמכין אותך היולדת לקראת המפגש שלך בבית היולדות, גם כאן בדיוק כמו בצבא J קשה באימונים וקל בקרב. עליך להכין את הגוף שלך מבחינה גופנית פיסית לתהליך של לידה ומבחינה של נשימות נכונות והרפיה כמו-כן.

הכנה לקראת לידה

קורס הכנה לקראת לידה מכין את היולדת בן היתר – הכנה מנטלית. כפי שרשמנו גם בפסקה קודמת זהו אחד הדברים החשובים שאישה הרה צריכה לדעת ולהיות חזקה בו, במיוחד אם מדובר בלידה ראשונה. עוד לומדות הנשים על כל התהליך הראשוני שמבצעים בחדר לידה.

לסיכום: לא משנה מה יש לך בבטן, בן או בת, שיהיה לך המון מזל טוב ותדעי להתכונן נכון ולרכוש כלים שיכולים לעזור לך לצלוח את הדבר היפה ביותר שקיים בעולם!

 
פורסם בתאריך:
Tuesday, January 16th, 2018
פורסם בקטגוריה:
ספורט.

אין תגובות לפוסט “הריון”