`

חיתולים למבוגרים בחיפה

פרסם דעה
חיתולים למבוגרים בחיפה

לא מעט מבוגרים נאלצים להתמודד בחלק המאוחר של חייהם, עם השלב המאוד לא נעים בו עליהם לבחור חיתול שיכול להתאים לצרכים שלהם. בדרך כלל חיתולים למבוגרים הוא הכרח שיש ללבוש, כתוצאה מבריחת שתן מסיבות שונות, החל ממחלות, זקנה, חולשה של שרירים, מינונים שונים של תרופות ועוד. במצב כזה, מאחר ואין ברירה אלא להשתמש במוצרי ספיגה, אזי כל מה שנשאר לעשות הוא, למצוא חיתולים שמתאימים לגוף.

לפני שנסביר כיצד מבצעים את ההתאמה, חשוב להבין, חיתולים למבוגרים צריכים להתאים לגוף, משתי סיבות, הראשונה, על מנת שהם יהיו נוחים ויהיה ניתן ללכת איתן בקלות בלי לפגוע בתנועה ובלי להרגיש אי נוחות. הסיבה השנייה, מוצרי ספיגה אלה מיועדים למלא תפקיד, למנוע מצב של הופעת כתמים וריחות במצב של אי שליטה על הסוגריים, ברגע שהחיתול מתאים לגוף, אז הוא יכול למלא את התפקיד הזה בצורה טובה. במידה והוא לא מתאים לגוף, אז הוא לא יכול למלא את תפקידו, מה שאומר שהבגד יתמלא כתמים ותיווצר אי נעימות גדולה.

כיצד מתאימים חיתולים לגוף

ניתן לבצע התאמה אישית של חיתול למבוגרים על פי, מספר דרכים. ראשית, משקל האדם שאמור ללבוש את החיתול, שנית, על פי היקף מותניו. שני מדדים אלה יקבעו את מבנה החיתול. משתנים נוספים שישפיעו הם משך הזמן שעל המבוגר ללבוש את החיתול ותדירות השימוש בו. בדרך כלל חיתול יום צריך לספק הגנה לעד -7 שעות, חיתול לילה למשך זמן של עד 10 שעות.

מלבד העובדה שחיתולים אלה שאינם מותאמים לגוף, יכולים לגרום שהבגד יתמלא כתמים כתוצאה מדליפה, כתמים אלה יכולים להביא להופעת חיידקים שונים  אזי שיכולה להיות גם תוצאה הפוכה. כלומר חיתולים שהם יותר מדי קטנים לוחצים, ואז העור עלול להיפצע כתוצאה מהלחץ שהם מפעילים עליו. קחו בחשבון שחיתולים למבוגרים עלולים גם לגרום לפריחה בעור, במידה והמדובר בחיתול שלוחץ עליו, וכן במידה והגוף באזור זה מזיע. זו הסיבה שמוטב להשתמש בחיתולים למבוגרים שיש להם מרווח מסוים בעור, אך הוא עדיין שומר היטב שלא תהיה ממנו דליפה.

אחרי שאמרנו את כל זה, צריך להתייחס לחיתול כמו אל בגד לכל דבר, ולכן יש למדוד אותו לפני רכישה וללכת איתו קצת בשביל להרגיש איתו נוח. כך ניתן לראות אם הוא מתאים לגוף, איננו לוחץ מדי ואיננו משוחרר מדי. רק לאחר שמדדתם ובדקתם הכל, תחליטו האם לרכוש את החיתול שמוצע לכם.

 

 

פורסם בתאריך:
Wednesday, August 19th, 2015
פורסם בקטגוריה:
בריאות.

אין תגובות לפוסט “חיתולים למבוגרים בחיפה”