`

יש וופורייזר ויש וולקנו

פרסם דעה
יש וופורייזר ויש וולקנוה’וולקנו מדיק וופורייזר’ (Volcano Medic vaporizer) הוא הוופורייזר הראשון בעולם שאושר לשימוש רפואי. זה קורה בקנדה, שם הוולקנו נחשב למכשיר רפואי לכל דבר שמיועד לחולים הנזקקים לקנאביס רפואי, ואם לא די בכך, אז יש אפילו חברות ביטוח קנדיות שמסבסדות או מחזירות הוצאות במקרה שחולים רוכשים את מכשיר הוולקנו.

מדובר בקפיצת מדרגה של ממש בכל מה שנוגע לקנאביס רפואי, אבל אחרי ששומעים על כל היתרונות שהמכשיר המגושם הזה מציע, מבינים מדוע הזדרזו בקנדה להכריז עליו כמכשור רפואי ואף אפשר כבר לנבא שבקרוב יצטרפו לקנדה עוד מדינות רבות, אולי אפילו ישראל.

קצת על הוולקנו…

הוולקנו נחשב לאחד ממכשירי האידוי הטובים והיעילים ביותר בעולם לאידוי קנאביס וכן לאידוי צמחים אחרים. הטכנולוגיה המתקדמת, קלות התפעול והדיוק הופכים אותו למכשיר פופולרי במיוחד עבור צרכני קנאביס רפואי וכן עבור משתמשים בקנאביס בשעות הפנאי.

השימוש בוולקנו הוא כאמור, קל. רוכשים וופורייזר וולקנו, ממלאים את התא היעודי למילוי בצמח גרוס. מכיילים לטמפרטורה הרצויה לכם, ולוחצים על הפעלה. מחכים עד שהוולקנו מגיע לטמפרטורה שהגדרנו מראש, מנפחים את הבלון שעליו יש שסתום ופשוט שואפים!
הפיה של הוולקנו מדיק מצויידת בשסתום בטיחות כאשר שסתום זה מונע מהעשן לחזור בחזרה אל הבלון. בשל סיבה זו ניתן להשתמש בבלון 5 פעמים ביום במשך 14 ימים. זה המון וזה יתרון אדיר.

יתרון נוסף שטמון בוולקנו נעוץ בתצוגה הדיגיטאלית של הטמפרטורה. לוופורייזרים האחרים שמסתובבים בשוק יש רמות שונות של דיוק. יש אפילו וופורייזרים מתוחכמים עוד פחות שדורשים מהמשתמש לפלוט חום החוצה כדי לשלוט על הטמפרטורה ולמנוע בערה. עם הוולקנו המצב אחרת. על ידי כיול לטמפרטורות ספציפית, צרכני קנאביס רפואי יכולים לאדות רק את הרכיבים הרפואיים הדרושים להם וכך להימנע משאיפה של חומרים פסיכואקטיביים או לא רצויים.

יש עוד יתרון לתצוגה שמיידעת את המשתמש על הטמפרטורה. צרכנים המשתמשים בצמחים שונים יכולים לזכור את טמפרטורת האידוי האידיאלית לכל צמח וצמח – עבורם.

ואם לא די בכך אז השסתום של הוולקנו מציג לנו עוד יתרון. על הבלון יש, כאמור, שסתום. לאחר שהמכשיר מתחמם, אנחנו מנפחים את הבלון והבלון מתמלא באדים. האדים האלו לא מתנדפים מיד, הם נשמרים בתוך הבלון למשך כרבע שעה והם יצאו רק כאשר המכשיר יחוש בתנועת היניקה של השפתיים. עד אז האדים ישמרו בבלון ואף יתקררו, כך שניתן  גם לשאוף את האדים בטמפרטורה הרצויה לנו.

נסיים ביתרון נוסף וחביב לא פחות שגם מקורו בבלון של הוולקנו. בתוך הבלון מתרכזים האדים, ואת נפח האדים ניתן למדוד ולהתאים לצרכים שלנו. כך שאם מתאים לנו לשאוף רק מחצית מנפח הבלון, נוכל לדעת זאת ולשחזר את זה גם בפעם הבאה שנרצה לאדות. אם מתאים לנו אידוי של נפח הבלון כולו, נדע גם את זה ונוכל לשחזר את הנפח המתאים הזה בכל פעם מחדש.

לרכישת מוצרי CBD לחצו כאן
פורסם בתאריך:
Wednesday, November 8th, 2017
פורסם בקטגוריה:
בריאות.

אין תגובות לפוסט “יש וופורייזר ויש וולקנו”