`

לגו משחקים

פרסם דעה
לגו משחקיםלגו משחקים

יש משחקים שמלווים אותנו כבר שנים ומתגברים על כל השינויים ועל כל הטכנולוגיה והגאדג’טים שנולדים וצצים עם השנים. אחד מהם הוא הלגו. לגו הוא משחק שלא רק מתגבר על הבדלים בין תקופות, זהו גם משחק שמשותף לכל העולם. אין ארץ שהלגו לא הגיע אליה והפך בה ללהיט. לא רק שהלגו לא מאבד מקסמו עם השנים, הוא גם מתפתח כל הזמן.

אם תרשמו בגוגל לגו משחקים תקבלו תמונות ורשימה ענקית של סטים של משחקי לגו שלא היו לפני 20 שנה. משחקי הלגו השונים מקיפים כל תחום אפשרי: משטרה, חלל, מכוניות, מטוסים, ארמונות, נסיכות ומה לא. זה מה שהופך אותו למשחק כ”כ פופולארי המיועד לכולם- בנים ובנות בכל הגילאים.

הלגו הקלאסי- לוח ואבני בניין
ההורים של היום שהיו ילדים לפני 30 שנה בערך זוכרים בוודאי את הלגו הקלאסי. אז תחת לגו משחקים לא היו סטים שלמים של עולמות שונים לבניה אלא משחק הלגו הגיע עם משטח גדול, אבני בניה בגדלים, צבעים וצורות משתנים ועוד כמה אביזרים. מכאן הכל פתוח. גם היום אפשר למצוא את הלגו הקלאסי למי שאוהב ליצור לחלוטין בעצמו ולקבוע לבד האם ברצונו לבנות ארמון, מכונית, מטוס או בכלל מפלצת. הלגו הקלאסי הוא טבולה ראסה- כל האפשרויות פתוחות…

לגו לבנאי המתחיל

בתוך לגו משחקים מצאו גם את הלגו דופלו- אבני הבניין הגדולות יותר המתאימות לקטנים. אבני הלגו דופלו הגדולות מאפשרות לבנות כל דבר שירצו הקטן או הקטנה בצורה פשוטה יותר. היתרון בלגו דופלו הוא גם שהאבנים גדולות מספיק בכדי שלא תהיה סכנת בליעה. כך גם בני השנתיים יוכלו לשחק בהן בבטחה.

ליצור עולמות ולהגיע לכל מקום

סדרת הלגו ג’וניור וגם הלגו לגדולים מחולקים לנושאים כך שכל אחד יכול להביע את עצמו וליצור את העולם בו הוא רוצה להיות. ישנן חוות חיות, גני חיות, תחנת כיבוי אש, פיראטים ועוד. כך ימשכו הילדים לבנות מבנים מורכבים וכמובן על הדרך, תוך כדי הנאה מיצירת העולם שלהם, יתפתחו גם כישורים שאנו ההורים כ”כ רוצים לראות כמו מוטוריקה, תכנון, ריכוז, סבלנות ושאר יכולות שיעזרו לילד להתפתח בתחומים נוספים.
פורסם בתאריך:
Wednesday, August 26th, 2015
פורסם בקטגוריה:
צרכנות.

אין תגובות לפוסט “לגו משחקים”