`

לימוד דרבוקה

פרסם דעה
לימוד דרבוקהלימוד דרבוקה – ליהנות מהעושר שהחיים מציעים

עם החזרה למקור ולשורשים, עם ההתחברות לנשמה ולמקצב החיים יותר ויותר מבקשים ללמוד את מקצב התיפוף השמח והמלא חיוניות. הדרבוקה הינה בין הכלים העתיקים ביותר בעולם, הממשיכה להעניק רגעי שמחה אינסופיים גם בימינו אנו, בדיוק כמו בימי ההיסטוריה. כמו אז גם היום הדרבוקה מאפשרת לרבים להתבטא בחופשיות, להתחבר ישירות למקצב הגוף וליצור שמחת חיים אמיתית הנובעת מבפנים.

הדרבוקה מעניקה חופש לנשמה, לנפש ולגוף בעוצמות ובאמצעות פעולות פשוטות משחררת חסמים המצויים אצל כולנו מלהשתחרר ולשמוח שמחת חיים פשוטה ואמתית. העבודה עם הדרבוקה מעניקה למתופף אפשרות של חיבור ישיר אל הלב. באמצעות חום כפות הידיים אנו זוכים להפיק מקצבים ייחודיים המחברים אותנו ישירות למקצב החיים ומקצב הלב. הקצב מאפשר לנו להתחבר ישירות לתקופת הרחם ותקופות מוקדמות אחרות לא מודעות.

חיבור ישיר אל השמחה ותת המודע
התיפוף מאפשר חיבור אל תת המודע ואל העצמי הפנימי, האמיתי, אל קצב הזרימה ואל החופש הפנימי, המקום בו הנפש חשה נטולת שיפוטיות ואינה משועבדת לכוחות חיצוניים ופנימיים ביקורתיים ושיפוטיים. באמצעות התיפוף יכול האדם להתחבר אל הסובב אותו ואל כל הטבע הכולל את האדם, הטבע, הדומם ועוד. תודות להכשרה מקצועית יכולים להשתתף בלימוד דרבוקה כל הגילאים, גם ללא כל ניסיון קודם בתיפוף כלשהו.

השיעורים של לימוד דרבוקה מענקים למבוגרים ולילדים כאחת את האפשרות ליהנות מהבעה מוסיקאלית שלמה דרך כלי תיפוף מזרחיים המתחברים ישירות אל הלב. הפעילות מתאימה לילדים בגילאים צעירים ואף למבוגרים שכבר ניסו את הכל. בין אם מדובר במפגש אחד ובין אם מדובר בסדרת מפגשים הרי שהדרבוקה מעשירה את יכולות ההנאה מהחיים והיכולת ליהנות מתיפוף מקצועי ומקשר בלתי אמצעי עם הלב התמים.
פורסם בתאריך:
Monday, September 29th, 2014
פורסם בקטגוריה:
לימודים.

אין תגובות לפוסט “לימוד דרבוקה”