`

מאוורר תקרה סטאר

פרסם דעה
מאוורר תקרה סטארמאוורר תקרה לימות הקיץ החמים

בארץ חמה כמו שלנו בכל בית קיים צורך במספר פתרונות לקירור בימות הקיץ החמים. אמנם אצל רבים הפתרון המרכזי לכך הוא מזגן, אך עם קבלת חשבון החשמל הראשון לקיץ, שקופץ משמעותית בעקבות שימוש רב במזגן, ישנו חיפוש אחר פתרונות זולים יותר. התקנת מאוורר תקרה, כמו גם שימוש במאוורר רצפה הם פתרונות זולים יותר אשר אינם סותרים את המזגן אלא להיפך- בעת השימוש בהם במקביל למזגן, הוא עובד פחות קשה ומתבזבז פחות חשמל.

היתרונות בשימוש במאוורר תקרה

 התקנת מאוורר תקרה נעשית כך שהמאוורר נמצא במרכז החדר ולכן האויר מגיע לכל חלקי החדר באופן שווה. המאוורר מערבל את האויר ומפזר אותו על פני כל המרחב. יתרון נוסף הוא שלמאוורר תקרה מצורפת בדרך כלל נורה כך שאנו מקבלים אוורור עם אור במכשיר אחד ונדרשת לכך נקודת חשמל אחת. התחושה שנותן מאוורר היא שונה מהתחושה שנותן המזגן. המאוורר יוצר רוח ועל ידי כך מקרר את האויר, כך שהקירור הוא עדין יותר ואינו מייבש את האויר כפי שעושה המזגן. מבחינה כלכלית, גם התקנת מאוורר תקרה וגם החשמל שהוא צורך מהווים הוצאה קטנה לאין שיעור לעומת רכישה והתקנה של מזגן או כמות החשמל שהוא צורך. כאמור, מאוורר משלים את פעולת המזגן ומקל על עבודתו כך שגם אם אינכם מוותרים על מזגן, המאוורר יכול להוסיף.
איזה מאוורר להתקין – מאוורר תקרה סטאר

מאוורר תקרה סטאר מגיעים בגדלים שונים- אורך כנפיים שונה וגם גובה שונה. לפני התקנת מאוורר תקרה חשוב לבדוק שגובה המאוורר אינו נמוך מדי והוא יהווה מכשול לגבוהים שיגיעו לחדר. בנוסף יש להתאים את קוטר המאוורר לשטח החדר. בחדר ששטחו עד 16 מ”ר צריך קוטר המאוורר להיות 30 מ”ר או 42 אינץ’. בחדר ששטחו 16-30 מ”ר כדאי להתקין מאוורר בעל קוטר כנפיים של 52 אינץ’. כדאי להתעקש ולבדוק עוד בחנות שהמאוורר עובד בצורה שקטה וללא רעידות.

איך להתקין מאוורר

התקנת מאוורר תקרה סטאר צריכה להתבצע על ידי אדם שמכיר את תחום החשמל. אם אינכם רואים את עצמכם ככאלה כדאי מאוד להזמין בעל מקצוע שיעשה זאת בצורה בטוחה. הדבר חשוב במיוחד כאשר יש צורך בחיבור נקודות חשמל חדשות. באופן כללי, יש לנתק קודם כל את זרם החשמל לנקודת ההתקנה. בנוסף דורשת ההתקנה קדיחת חורים, הכנסת דיבלים וחיבור חוטי חשמל מנקודת ההתקנה אל המאוורר. כאמור, אם אינכם בטוחים בעצמכם בתור חשמלאים, העזרו בבעל מקצוע או חבר בעל ניסיון בתחום.

 
פורסם בתאריך:
Wednesday, August 19th, 2015
פורסם בקטגוריה:
צרכנות.

אין תגובות לפוסט “מאוורר תקרה סטאר”