`

מדרסים אורטופדים והנעלה רפואית

פרסם דעה
מדרסים אורטופדים והנעלה רפואית

חשוב לשמור על כפות הרגליים והיציבה שלנו, במיוחד כיום כאשר אנו עובדים שעות ארוכות, מבלים בחוץ, ועוסקים בפעילות גופנית מאומצת כדי לחטב את הגוף ולהוריד קילוגרמים עודפים. מאחר ורוב האוכלוסייה סובלת מבעיות שונות בכפות הרגליים כמו פלטפוס, דלקת בדורבן העקב ובעיות נוספות, חשוב להבין כי התאמת מדרסים אינה נחשבת למותרות אלא להכרח. כל אדם העוסק בפעילות ספורטיבית וכל מי שעובדי בעבודה פיזית או עומד שעות ארוכות על רגליו חייב לעבור אבחון מקצועי על מנת להתאים עבורו מדרסים אורטופדים והנעלה רפואית איכותית ומתקדמת.

אבחון מקצועי והתאמה מדויקת

בחברת שווננפלד אורטופדיה ניתן לעבור אבחון מקצועי ומדויק של מבנה כף הרגל על מנת לספק פתרון איכותי עבורכם שישפר את איכות חייכם פלאים. החברה מציעה טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות לסריקת כף הרגל ויציבות הגוף וכפות הרגליים, על מנת להתאים במדויק למטופל מדרס אורטופדי איכותי, העמיד בפני שחיקה לאורך זמן. כמו כן, ניתן להתאים נעליים איכותיות ואורטופדיות בהתאם לממצאי האבחון ועל פי המלצות הצוות.

חשוב לציין כי אבחון מקצועי כולל עיון בתיק הרפואי של המטופל ובדיקת הרקע ההיסטורי והמצב הרפואי, בדיקת יציבות באזור אגן הירכיים, מדידה מדויקת של הרגליים על מנת לבדוק האם יש הבדלים, אבחון מדויק של מבנה כך הרגל ובדיקה ממוחשבת של ההליכה כדי לבדוק לחצים המופעלים על כריות האצבעות והעקב ולאבחן האם קיימת התכנסות הרגל פנימה או החוצה ועוד.

שיפור באיכות החיים

כדאי לדעת כי בעבר היה נהוג להתאים מדרסים רק לאנשים שסבלו מבעיות כרוניות ומבעיות אורטופדיות שונות, כמו חולי סוכרת וספורטאים שסבלו מדורבן העקב או מבעיות אחרות, אך כיום מדובר במוצר חשוב שמטרתו לשפר את היציבה, להפחית כאבים בכף הרגל ובמפרקי הגוף השונים, ובעיקר כדי לשפר את איכות החיים.

פורסם בתאריך:
Monday, October 12th, 2015
פורסם בקטגוריה:
בריאות.

אין תגובות לפוסט “מדרסים אורטופדים והנעלה רפואית”