`

נמלים? מכה שלא כתובה בתורה!

פרסם דעה
נמלים? מכה שלא כתובה בתורה!אף אחד לא מאחל לעצמו לראות נמלים זוחלות בביתו. נמלים הם מפגע מטריד ומעצבן, שלמרות שאינן מסוכנות הן מפריעות ביותר. בכתבה שלפנינו נסביר איך מתמודדים מול מכת נמלים ומתי עושים הדברת נמלים.

 

מכת נמלים

נמלים הן מכה והן יכולות להמצא כמעט בכל דירה. יכולות להופיע בכל קומה ובכל סוג בית אך מצויות יותר בקומות קרקע. נמלים נמשכות אל מוצרי מאכל ופירורים ולכן חשוב לשמור על הגינה טובה, לא להשאיר מאכלים פתוחים ולא שאריות מזון על הרצפה. ברגע שמתגלה נחיל של נמלים יש להתגונן לקראתו, לא להזניח את הענין כי מהר מאד הן תתנחלנה ותבנינה מחילות.

 

הצורך בבצוע הדברת נמלים

נמלים מהוות מטרד מרגיז משום שהן עם חזק ואמיץ. הן מסוגלות לשרוד גם בתנאים קשים מאד, וצריך הרבה ידע מקצועי כדי להתמודד מולן בהצלחה. הריגת הנמלים מתוך דחף רגעי לא מועיל בכלל; נמלים חדשות באות במקום אלה שמתו והבעיה נשארת בעינה. רק טיפול של מדביר מקצועי עם ידע ונסיון בתחום יכול לעזור, כי הוא מכיר את אורח חייהם של הנמלים ויודע איך מטפלים בהם בצורה יסודית.
חשוב להגיע אל פתחי הקינון של הנמלים ואל “המאורות” שלהם כדי לסלק את המפגע מהשורש. כמו כן מדביר מקצועי ידע איזה חומר מתאים לכל זן של נמלים ויכוון את ההדברה בהתאם לצורך.

 

ויהי אחר הדברת נמלים…

הדברת נמלים שנעשית בצורה טובה מביאה תוצאות מצוינות. השטח חוזר להיות נקי כבתחילה ושוב אפשר לחיות בבית בלי שום בעיות. ניתן להשתמש בארונות המטבח בבטחה ולהניח מוצרים על השולחן. אין יותר נמלים באזור, ואין שום מטרד.

חשוב לדעת כי הדברה מקצועית מעניקה אחריות בסיום בצוע הדברת נמלים, זאת בכדי לאפשר פניה חוזרת אם מגלים שוב את הבעיה.

זכרו לדרוש אחריות על הטיפול אחרי בצוע הדברת נמלים, ואם גיליתם שוב את החרקים השחורים הללו מהלכים בביתכם בשלוה – אל תהססו לפנות אל המדביר לצורך יעוץ והכוונה.

יתכן מאד שיהיה צורך לחזור על הטיפול. בזן מסוים של נמלים אין מנוס אלא לבצע פעם שניה הדברת נמלים כדי להתפטר מן המפגע לחלוטין!
פורסם בתאריך:
Friday, October 9th, 2015
פורסם בקטגוריה:
איכות הסביבה
בעלי חיים.

3 תגובות לפוסט “נמלים? מכה שלא כתובה בתורה!”

הדברת נמלים מצריכה מדביר מקצועי שמדביר את המקור ויודע גם למצוא אותו… כמובן חשוב לזכור להשתמש ב הדברה ירוקה כדאי לשמור ככל הינתן על בריאות האדם ולשמור על הטבע.

April 25th, 2016
sarelpoy

תוכן הניתן לבצע הדברת נמלים באמצעות הדברה ירוקה נגד נמלים באמצעות ג’ל פיתיון הדברה מיוחד או על ידי גרגירים מיוחדים נגד נמלים.תגובה

April 11th, 2016
הדברת נמלים

ניתן לבצע הדברת נמלים באמצעות הדברה ירוקה נגד נמלים באמצעות ג’ל פיתיון הדברה מיוחד או על ידי גרגירים מיוחדים נגד נמלים.

April 11th, 2016
הדברה ירוקה