`

סוויטה לחתן והכלה

פרסם דעה
סוויטה לחתן והכלההתכנונים לקראת החתונה הם רבים ודורשים השקעה ומחשבה, אך אסור לשכוח גם את מה שיקרה לאחריה, לאן הולכים לאחר האירוע המרגש בכדי להירגע ולהתפנק. ישנם גני אירועים המציעים סוויטת חתן כלה בה תוכלו לישון לאחר החתונה, אך אם תרצו לנסוע ולהתפנק במקום מיוחד, ישנם הרבה מקומות אחרים אשר מציעים אירוח מושלם לחתן ולכלה.

אפשר למצוא מקומות רומנטיים רבים המציעים סוויטת חתן כלה מפנקת, בה תוכלו להירגע אחרי חודשים ארוכים של ריצות ושל תכנונים. להתחיל את החיים החדשים יחד בג’קוזי חמים, לשתות יין משובח לאור נרות ולקבל עיסוי מפנק. הנה מספר הצעות מעניינות:

חבילת ספא זוגית

 

צימרים

בעלי הצימרים מודעים לרצון של זוגות צעירים לאחר החתונה להירגע במקום מיוחד, לכן ישנם מקומות רבים הערוכים לכך. צימרים אלה כוללים חדרים רומנטיים, עיסויים זוגיים מפנקים ומרגיעים, ג’קוזי בחדר, ארוחות עם אוכל משובח ולעיתים ישנה אף אפשרות של ארוחה רומנטית אותה יכין שף פרטי בצימר.

בתי מלון

ישנם בתי מלון רבים בהם ניתן למצוא סוויטת חתן כלה רומנטית בה אפשר להתפנק אחרי החתונה. מלבד ארוחת בוקר עשירה, מלונות אלה מציעים מגוון אטרקציות ליום המחרת כמו עיסויים שונים, אמבטיה חמה ומפנקת ועוד, המאפשרים את החזרה לשגרה כששני בני הזוג נינוחים ורגועים.

חו”ל

נסיעה לחו”ל מיד לאחר החתונה לסוויטה מפנקת – זוהי אפשרות נפלאה. יש לארגן את הנסיעה לשדה התעופה עם נהג פרטי, ולזכור להכין מראש תיק עם החפצים להם תזדקקו.

עוד כמה טיפים
כדאי להזמין את הסוויטה לאחר שקובעים את תאריך החתונה וסוגרים עם גן האירועים. אם יש אפשרות, עדיף לראות את המקום מראש, כדי שלא תתאכזבו. במקרה בו אינכם רוצים לנסוע דרך ארוכה לאחר האירוע, הזמינו סוויטה במלון או בצימר קרוב. אל תשכחו לשכור נהג או לקבוע מראש איך אתם מגיעים. בדרך כלל, רוב החברים שותים אלכוהול ולא יוכלו לנהוג.

מספר פרטים חשובים שאולי תרצו לברר:

  • מהן שעות הכניסה לסוויטה ופינויה?
  • מה יש בחדר (חלוקים, כיבוד, פינוקים)?
  • האם ארוחת הבוקר כלולה ומה יש בתפריט?
  • האם ישנה אפשרות הגעה של אורחים נוספים בערב או למחרת?

לסיכום, אחרי החתונה בה בני הזוג הטרי לגם כמויות גדולות של אלכוהול, ולאחר יום ארוך ומתיש, מומלץ להגיע לסוויטת כלולות מפנקת במיקום קרוב לאירוע. יש כיום גני אירועים יוקרתיים המציעים סוויטה מפנקת במקום. הסוויטה עומדת לרשות בני הזוג לאורך כל היום, וניתן לשכור סוויטת חתן כלה גם במלון מפואר, בצימר יוקרתי ובמקומות הארחה נוספים.
פורסם בתאריך:
Monday, February 20th, 2017
פורסם בקטגוריה:
זוגיות.

אין תגובות לפוסט “סוויטה לחתן והכלה”