`

עצמאי בשטח או בראש שקט בטיול הבא שלכם בחו”ל?

פרסם דעה
עצמאי בשטח או בראש שקט בטיול הבא שלכם בחו”ל?כשאתם מתכננים טיול לחו”ל, בין אם הכוונה לטיול זוגי רומנטי או משפחתי מגבש, אחת ההתלבטויות  הגדולות מתייחסת לבחירת אופי הטיול. לצד האפשרות לתכנן את הטיול באופן עצמאי ולהיות אדונים לעצמכם מעבר לים, תוכלו לבחור להצטרף לטיול מאורגן מטעם אחת מחברות התיירות הפועלות בשוק.

איך בוחרים את אופי הטיול הרלוונטי ביותר? והאם יוצאים לטיול המאפשר עצמאות טוטאלית בטיול ייחודי משלכם או לטיול בו תיהנו ממינימום אחריות ומקסימום ראש שקט?

האם לבחור בטיול עצמאי וליהנות ממקסימום חופשיות בשטח?

טיול עצמאי מתאים במיוחד לזוגות המעוניינים לנפוש בטיול רומנטי שיאפשר להם זמן איכות אחד על אחד בחו”ל, במנותק מהשגרה בארץ.

טיול שכזה יכול להתאים במיוחד גם למשפחות עם ילדים בגילאים רכים שמבחינתם טיול בחו”ל, בדומה לטיול בארץ, מחויב להיות מותאם באופן מושלם מבחינת רמת הקושי שלו והתכנים.

במקרים אלו אמנם יהיה צורך להשקיע זמן בארגונים הלוגיסטיים טרום הטיול כמו הזמנת טיסות, מקומות לינה, רכב מושכר וכיוצא בזה, אך בסופו של דבר הטיול יהיה מותאם וייחודי לטעם האישי. בטיול מהסוג תוכלו לבחור בעצמכם את מקומות הלינה האופטימאליים ביותר.

לצד האפשרות להזמין מלון בעיר, תוכלו להזמין וילה באזור כפרי, או בקתה הכוללת גינה בכפר נופש פסטוראלי. לגבי ניידות בשטח, הרי שאין כמו עצמאות בשטח כשמשכירים רכב צמוד לאורך מרבית ימי הטיול, דבר שיחסוך מכם את התלות בתחבורה ציבורית כמו אוטובוסים ורכבות בחו”ל.
ולבסוף, בטיול עצמאי שלכם, ההתחשבות בבחירת האתרים התיירותיים והאטרקציות תהיה רק בכם והמסלול יוכל להיות מגוון וייחודי, בדיוק בהתאם לטעם שלכם ולהיכרות שלכם עם הנפשות המשתתפות בטיול.

האם להצטרף לטיול מאורגן וליהנות ממינימום אחריות?

טיול מאורגן קבוצתי יוכל להתאים ביותר לאלו המעוניינים לצאת לטיול בגפם, ללא פרטנר או לחילופין, לזוגות ומשפחות עם ילדים בגילאים בוגרים יחסית שמעוניינים ליהנות ממקסימום ראש שקט לפני הטיול ובמהלכו.

היום קיימת מודעות לטיולים מותאמי צרכים וקהל יעד ותוכלו לבחור מבין טיולים ייעודיים כמו טיולי משפחות, לשמרי מסורת, לצעירים אחרי הצבא ועוד. בטיול זה תוכלו ליהנות מתכנים ומסלול מותאמים לכם ומקבוצת מטיילים הומוגנית מבחינת תחומי העניין והגיל.

בבחירת מסלול הטיול תוכלו לבחור מבין מסלולי הטיול המתאימים ביותר, כאשר במידה והרצון הוא ליהנות מאתנחתא מעבר לים, תוכלו להצטרף לטיול כוכב הכולל לינה במקום אחד או בטיול משולב הכולל מספר ארצות במידה והמטרה היא להספיק ככל האפשר בטיול מגוון ומאתגר (כדוגמת טיולים מאורגנים לסין ולארה”ב).

היתרון הבולט בטיול מאורגן הוא בהיותו כולל את הכל כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי הטיסות, בתי המלון, האוטובוס הצמוד כבר מוזמנים. כמו כן, המסלול מתוכנן ומתוזמן היטב ולא צפויים עיכובים מיוחדים בגלל חוסר היכרות עם מקום היעד.

ולבסוף, במידה ומדובר ביעד שבו אין מדברים את השפות המוכרות לכם, הרי שמדריך הטיולים המקצועי יוכל לנהל את התקשורת הנדרשת בכל הזדמנות שהיא במקסימום יעילות.
פורסם בתאריך:
Wednesday, July 3rd, 2013
פורסם בקטגוריה:
תיירות.

אין תגובות לפוסט “עצמאי בשטח או בראש שקט בטיול הבא שלכם בחו”ל?”