`

בגדי ים במידות גדולות

פרסם דעה
בגדי ים במידות גדולותבמקביל לכך שגדלה המודעות לבריאות, לחשיבות התזונה הנכונה ופעילות גופנית, עולה גם המודעות לכך שישנם מבני גוף שונים, ולא כל אחת ואחד יגיעו למבנה רזה, ואם כן, לרוב מצב זה הוא זמני. לכל אחד יש את מבנה הגוף המוכתב לו על ידי הגנטיקה שלו. לכן, צריך להיות מבחר בגדים יפים לכל המידות. הדבר כולל כמובן גם את בגדי הים.

המגוון של בגדי ים במידות גדולות גדל מאוד בשנים האחרונות. מדובר על בגד ים לחזה גדול כי מידות גדולות מגיעות בחבילה אחת עם חזה גדול, אך ישנם מאפיינים נוספים. החשוב הוא, כי היום בגדי ים לנשים מלאות מגיעים בצבעים שונים, דוגמאות שונות וגזרות שונות ולא רק בגזרה אחידה ובצבע אחיד.

בגד ים חסון וחזק

בגדי ים במידות גדולות צריכים להחזיק לעטוף היטב את הגוף. אין ספק כי הדבר מאתגר יותר מאשר עטיפתו של גוף רזה. בגד ים כזה צריך להיות בעל כתפיות רחבות על מנת לפזר את משקל החזה על פני שטח רחב יותר מבלי ליצור עומס רב מדי על הכתפיים, תפרים חזקים וגם חזיה פנימית, אך חשוב שהחזיה לא תבליט את החזה עוד יותר כי זו כמובן אינה המטרה- מדובר על בגד ים לחזה גדול ממילא שאינו זקוק לתוספת הבלטה והדגשה.
ישנן חברות אשר מייצרות בגדי ים לנשים מלאות עם חזיית ברזל לתמיכה בחזה. בנוסף, למדו המעצבים לתת דרור לדמיונם גם כשמדובר על בגדי ים למידות גדולות ולהוסיף תוספות כמו קשרים במקומות שונים, אלמנטים קישוטיים כמו חרוזים ועוד.

בגד ים גם לביישניות

ישנן נשים בעלות מידות גדולות (אך לא רק הן) שחשות מבוכה מהסתובבות עם בגד ים רגיל, גם אם הוא שלם. לכן, ישנם בגדי ים למידות גדולות ובכלל המגיעים עם מכנס שורטס קצר המסתיר את אזור המפשעה. תוספת זו היא חיונית כאמור לנשים רבות ולא רק לבעלות מידות גדולות.

נשים במידות גדולות מוותרות פעמים רבות על ספורט חיוני ותורם כמו שחיה וחבל. בגדי ים במידות גדולות היושבים היטב על גופן, יפרצו את המחסום ויהפכו את השחיה וענפי ספורט מים נוספים לנגישים לכולם.

 
פורסם בתאריך:
Wednesday, August 19th, 2015
פורסם בקטגוריה:
צרכנות.

אין תגובות לפוסט “בגדי ים במידות גדולות”