`

מרכולים, מסעדות ומשלוחים בהרצליה, גם לחובבי בריאות

פרסם דעה
מרכולים, מסעדות ומשלוחים בהרצליה, גם לחובבי בריאותאם תל אביב היא בירת המרכז של ישראל, אז הרצליה היא ללא כל ספק בירת השרון. מדהים לראות כיצד העיר הפכה בזמן כל כך קצר לאחד האזורים המבוקשים ביותר בישראל. בתוך שנים ספורות הפכה הרצליה למרכז עסקים ומסחר, לב תעשיית ההיי טק של ישראל ומוקד בילוי, תרבות ופנאי חשוב במיוחד. היום הרצליה היא עיר קוסמופוליטית ליברלית וככזו היא משקפת נכוחה את הטרנדים העולמיים שמתרגשים עלינו. אחד מהם הוא נושא הבריאות, שמעסיק רבים מאתנו בעשורים האחרונים.

הרצליה מציעה לחובבי בריאות מגוון רחב של אפשרויות לרבות מסעדות בריאות, מרכולים אורגניים וכן שירותי משלוחים בהרצליה. כל אלו ועוד מבטיחים חיים קלים יותר לחובבי הבריאות ומציבים את הרצליה בחוד החנית של מהפכת הבריאות הישראלית.

מסעדות בריאות ומשלוחים בהרצליה

לא משנה באם אתם רק עובדים בהרצליה או גרים בה, יש היום מבחר אדיר של מסעדות בריאות נפלאות בעיר, והמשימה שלנו היא, אם כן, רק לבחור. יש מסעדות בריאות, יש שפע של מסעדות צמחוניות וטבעוניות ואפילו מסעדות פועלים שמציעות תפריטים בריאים. זה קורה בהרצליה פיתוח, אבל ממש לא רק. סיבוב קצר בעיר יוכיח לכם שלא משנה היכן אתם נמצאים בהרצליה, במרחק די קצר מכם בוודאי יש מקום שמגיש אוכל בריא ומזין. ואם יש כל כך הרבה מסעדות בריאות אין זה פלא שהרצליה מובילה גם בשירותי המשלוחים. כמעט כל אחת מהמסעדות בהרצליה גם מציעות תפריט משלוחים עשיר ומגוון, כך שגם אם אין לכם זמן לצאת למסעדה (כי אתם באמצע יום העבודה, למשל) תוכלו לקבל את מנת הבריאות שלכם במשלוח שיגיע עד לסף דלתכם.

מרכולים, חנויות וסופר-מרקטים בהרצליה על טהרת הבריאות.
עוד עדות לכך שהרצליה הינה ממובילי מהפכת הבריאות בישראל מספקות חנויות ומרכולי הטבע שבעיר. יש חנויות למוצרים אורגניים, חנויות טבע, יש מרכזי מזון טבעי, מרכולים לטבעוניים וכאלו לצמחוניים. יש חנויות עם מוצרים ללא גלוטן ואפילו שירות משלוחים של חקלאים שמציעים תוצרת ממש ממש טרייה מהשדה ישירות לצלחת של הצרכן. ואם לא מצאתם מרכול פתוח שמציע תוצרת בריאה, טבעית ואורגנית אל דאגה, אין בעיה. גשו לכל סופר מרקט או למכולת הקרובה לכם ובטוח שגם שם תמצאו מדפים ייעודיים עמוסים במזון בריא וטבעי לצד מדפי המוצרים “הרגילים”.

שומרים על הבריאות שלנו גם בזמן נופש או חופשה בהרצליה.

להרצליה מגיעים אנשים רבים מהרבה סיבות: מגורים, עבודה, קניות, תרבות, עסקים אבל גם כאשר רוצים לנפוש קצת באיזה בית מלון מפנק. בהרצליה יש מבחר של מלונות נפלאים והיא מהווה מקור משיכה הן לתיירות פנים והן לתיירות חוץ (לרבות תיירות עסקית). גם שם, בבתי המלון ההרצליניים שומרים על הבריאות. כמעט בכל בית מלון שתבחרו תראו שיש גם תפריט צמחוני, טבעוני ובריאותי. כלומר גם ענף המלונאות בעיר זיהה כבר את מגמת הבריאות העולמית ונרתם למשימה, ואלו, כמובן, חדשות טובות מאוד.

נראה שהרצליה הפכה בשנים האחרונות לגן עדן לחובבי בריאות. בין אם אנחנו רוצים לאכול בחוץ, להזמין משלוחים, לנפוש או לעשות קניות של חומרי גלם בריאים – הרצליה היא המקום להיות בו.
פורסם בתאריך:
Tuesday, July 4th, 2017

אין תגובות לפוסט “מרכולים, מסעדות ומשלוחים בהרצליה, גם לחובבי בריאות”